Nintendo Switch Mario Edition

Lubicie Mario? To polubicie na pewno też tę nową edycję konsoli Nintendo Switch

Rynek pełny jest różnych edycji konsoli Nintendo Switch. Poza klasycznym, czarnym motywem wyróżniają się te w fantazyjnych kolorach i wzorkach. Poznaliśmy wcześniej już takie edycje, jak Fortnite czy Diablo III, a teraz przyszła pora na kolejną – edycję z nietuzinkowym motywem Super Mario.

Ja osobiście jestem posiadaczem edycji Diablo III, gdzie konsola jest cała czarna, choć ozdobiona srebrnymi wzorami ze wspomnianego uniwersum. Jedną z najbardziej rozchwytywanych będzie pewnie edycja Animal Crossing, gdzie poza ślicznym motywem na docku, same Joy-Cony prezentują się niezwykle ujmująco.

Nintendo Switch Mario Edition

Nie wiem zaś, czy to samo można powiedzieć o nadchodzącej edycji słynnego Mariana. Mariowa edycja konsoli Nintendo Switch ukaże się już niebawem, a różnić się będzie od pozostałych dwoma, wyraźnymi kolorami, które skojarzyć możemy ze wspomnianym, wąsatym hydraulikiem.

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition pojawi się w sprzedaży już 12 lutego 2021 roku. W przeciwieństwie do innych, znanych edycji, nie wydaje się, żeby ta posiadała w zestawie jakąkolwiek grę wideo, w tym wypadku Mario.

Ale znajdzie się w nim oczywiście sama konsola w kolorze czerwonym, ale już z czarną nóżką. I do tego naturalnie Joy-Cony, które nie odbiegają kolorem, oraz niebieski grip. Wyjątkową rzeczą w zestawie będzie etui na konsolę, które akurat przyjmie dwa kolory – zarówno czerwony, jak i niebieski.

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition przygotowano z myślą o 35-leciu marki Super Mario. Niestety, na ten moment nie poznaliśmy nawet ceny pakietu, ale ta informacja powinna znaleźć się w internecie już na dniach.

Szczerze mówiąc, ta edycja nieszczególnie przypada mi do gustu, po prostu, kolorystycznie. Ale fani serii Mario raczej mają powód do zadowolenia. Chociaż, czy nie mieli go już przy okazji edycji z Super Mario Odyssey?

Ostatnio o Nintendo Switch: