Nintendo Switch Lite

Król Konrad podaruje królowej Karolinie Switcha Lite koloru koralowego…

...czyli Nintendo Switch Lite z nowym wariantem kolorystycznym

Na całym świecie konsola Nintendo Switch cieszy się ogromną popularnością, prześcigając nawet Xboxa One, który na rynku debiutował znacznie wcześniej. Nintendo kuje więc żelazo, póki gorące, wydając wariant Lite konsoli, odświeżając podstawową wersję Switcha, a także rozszerzając warianty kolorystyczne o nowe modele. Dziś o tym ostatnim.

Nintendo Switch Lite to mniejsza wersja przenośnej konsoli Japończyków, która na rynku pojawiła się 20 września 2019 roku w trzech podstawowych wariantach kolorystycznych: żółtej, turkusowej i szarej. Nieco później, bo 8 listopada zadebiutowała również wersja Zacian and Zamazenta Edition, która była limitowaną wersją inspirowaną serią Pokemon (jeśli się postaracie, to nadal znajdziecie tę wersję w niektórych sklepach).

Nintendo Switch Lite Pokemon Zacian & Zamazenta Edition

Pora jednak na nowy podstawowy wariant kolorystyczny najnowszej konsoli Nintendo, tym razem bardziej skierowanej do płci pięknej. Nintendo Switch Lite Coral to jasnoróżowa wersja konsoli Japończyków, która trochę przypomina mi wersję Pink Nintendo DS Lite… historia jak widać lubi się powtarzać.

Koralowa wersja Switcha Lite pojawi się na rynku amerykańskim już 3 kwietnia 2020 (a nieco wcześniej na rynku Japońskim) w tej samej cenie co pozostałe warianty kolorystyczne Nintendo Switch Lite. Kiedy koralowa wersja „pstryczka” Lite zawita również do Europy? Na razie nie wiadomo, jednak biorąc pod uwagę, że nawet limitowana wersja Pokemon była u nas szeroko dostępna, to o dystrybucję wersji koralowej bym się nie martwił.

Nintendo Switch Lite oficjalnie! Znamy wszystkie szczegóły, w sprzedaży od 20 września

Który z kolorów Nintendo Switch Lite podoba się Wam najbardziej?

Źródło: Nintendo of America