Muzyczny towarzysz nowych galaktyk – Samsung Galaxy Buds+

Podczas dzisiejszej konferencji Samsung Unpacked, gdzie pierwsze skrzypce zagrały telefony linii Samsung Galaxy S20, miała miejsce premiera odświeżonej wersji jednego z najbardziej przydatnych akcesoriów towarzyszących – słuchawek prawdziwie bezprzewodowych, które otrzymały nazwę Samsung Galaxy Buds+.

Reklama

Bardzo podobne, ale nieco inne

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowe Budsy to raczej delikatny lifting poprzednika niż zupełnie nowy model. I tak jest w istocie. W zdecydowanej większości możliwości następcy pokrywają się z tym, co oferował poprzednik, jednak tu i ówdzie możemy poczuć bardzo subtelny powiew świeżości.

W dalszym ciągu mamy do czynienia z dynamicznymi przetwornikami dostrojonymi przez specjalistów z firmy AKG. O wyższą jakość rozmów zadbają aż trzy mikrofony, dodatkowo nowszy model nieco oszczędniej obchodzi się z baterią. Jednorazowe ładowanie zapewnia do 11 godzin odtwarzania muzyki, a etui ładujące – kolejne 11 godzin. Jak na konstrukcję całkowicie pozbawioną kabli – całkiem sporo.

Reklama
fot. Samsung

Głębsza integracja z iOS

Przed słuchawkami Samsung Galaxy Buds+ producent postawił bardzo trudne zadanie, jakim jest podjęcie rękawicy rzuconej przez Apple AirPods i walka o klientów korzystających z iPhone’ów. Pomocnym orężem powinna być aplikacja Galaxy Wearable, która została udostępniona także w wersji na system iOS. Dzięki niej również posiadacze telefonów od Apple będą mogli dopasować ustawienia słuchawek Samsunga do swoich potrzeb.

fot. Samsung

Jeden klik i wszystko gra – Galaxy Buds+ i Spotify

Prezentując słuchawki Galaxy Buds+, Samsung poinformował o nawiązaniu ścisłej współpracy z serwisem Spotify, dzięki czemu możliwe będzie natychmiastowe rozpoczęcie słuchania muzyki – wystarczy do tego jedno kliknięcie w obudowę słuchawki.

fot. Samsung

Dla wybranych w najlepszej cenie – za darmo!

Sugerowaną, polską cenę detaliczną Galaxy Buds+ poznamy już wkrótce. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu można zdobyć je całkowicie za darmo. Mogą na to liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfona Samsung Galaxy S20+ albo Galaxy S20 Ultra w przedsprzedaży u partnerów handlowych. Decydujący się zamówić telefony zanim te oficjalnie trafią do sprzedaży, otrzymają w zestawie Galaxy Buds+ w białej wersji kolorystycznej. Pozostali zainteresowani będą musieli liczyć się z wydaniem 149 dolarów amerykańskich.

Zanim Buds+ trafią na półki sklepowe zachęcam do zapoznania się z recenzją poprzedniego modelu.

Oto polskie ceny smartfonów Samsung Galaxy S20 oraz prezent przy przedsprzedaży

Źródło: Samsung