Oto polskie ceny smartfonów Samsung Galaxy S20 oraz prezent przy przedsprzedaży

Świeżo po premierze mamy dla Was oficjalne ceny nowych smartfonów Samsunga: Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20 Ultra 5G oraz składanego Galaxy Z Flip. Sprawdźcie, czy są to kwoty, które da się przełknąć.

To, ile będą kosztować nowe smartfony Samsunga w Polsce nie było dla nas tajemnicą od ostatniego dnia stycznia. Wtedy opublikowaliśmy zestawienie cen nowych urządzeń wchodzących w skład rodziny Galaxy S. Brakowało nam wtedy do kompletu ceny składanego Galaxy Z Flip. Tą informacją też możemy się już z Wami podzielić. Oto, jak przedstawia się cennik nowo zaprezentowanych Galaktyk:

Samsung Galaxy S20

Podstawowa i jednocześnie najtańsza wersja flagowego Galaxy S20 dostępna jest w wersji 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Za tę konfigurację zapłacimy 3949 zł. Wybierać będziemy z trzech możliwych kolorów obudowy: niebieskiej, szarej i różowej.

Samsung Galaxy S20+

Większy Galaxy S20 zaoferuje takie same możliwości pod względem pamięci operacyjnej oraz tyle samo miejsca na pliki. Za opcję z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej trzeba będzie dać 4399 zł. Wśród kolorów obudowy znajdziemy niebieską, szarą i czarną.

Samsung Galaxy S20+ 5G

W tym wypadku mamy do czynienia nie tylko z większym smartfonem, ale także wzbogaconym o możliwości łączności z siecią nowej generacji. Taki dodatek musi kosztować, stąd cena wzrasta – do 4849 zł. Zawiera ona w sobie także poprawkę na większą pamięć operacyjną – 12 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Tak jak Galaxy S20+, wersja z modemem 5G będzie dostępna w trzech kolorach: niebieskim, szarym i czarnym.

smartfon Samsung Galaxy S20 5G

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Szczytowe mobilne osiągnięcie Samsunga, jeśli chodzi o konwencjonalne smartfony. Cena tego cudeńka o wzmocnionych możliwościach fotograficznych wyraża się w kwocie 5999 zł. To sporo. Pamiętamy przy tym, że chodzi o wersję z 12 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Do wyboru będzie tylko czarna lub szara obudowa.

https://www.youtube.com/watch?v=x0Kv_QRWR-I

Samsung Galaxy Z Flip

Drugi, po Galaxy Fold, składany smartfon Samsunga słusznie wywołuje sporo emocji. Wersja, która trafi do Polski, z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, będzie kosztować 6600 zł. To sporo taniej niż Motorola RAZRi może to być kluczem do sukcesu składanego urządzenia Koreańczyków. Na pewno nie kupi go zbyt wielu ludzi, jednak argument cenowy jest na tyle silny, by osoby, które podjęły decyzję o zakupie Motki, przemyślały ten pomysł ponownie.

Dostępność nowych smartfonów Samsung Galaxy w Polsce i prezenty w przedsprzedaży

Przedsprzedaż powyższych smartfonów rusza już dziś o godzinie 21:00 00 i potrwa do 8 marca do godziny 23:59. Konsumenci, którzy zdecydują się na zakup Galaxy S20+ lub Galaxy S20 Ultra w przedsprzedaży u partnerów handlowych, otrzymają w prezencie nowe bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ w kolorze białym (liczba produktów i nagród jest ograniczona) oraz zapewnią sobie możliwość wcześniejszej dostawy smartfonów (przed oficjalną premierą – już od 10 marca). Z tego ostatniego benefitu skorzystają również osoby, które kupią w trakcie przedsprzedaży model Galaxy S20

Słuchawki Galaxy Buds+ dodawane w przedsprzedaży do Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra

Przedsprzedażowe zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Samsung oraz sklepów i salonów sprzedaży partnerów marki. Szczegółowe informacje, mechanika przedsprzedaży oraz regulamin dostępne są na stronie przedsprzedaz.samsung.pl

Regularna sprzedaż sklepowa rozpocznie się 13 marca.

Jeśli śledzicie uważnie branżowe portale technologiczne, to ceny nowych Samsungów Galaxy S20 nie są dla Was żadnym zaskoczeniem. Pytanie, czy jesteście zainteresowani zakupem tych modeli? Człowiek widząc premiery nowych urządzeń, czasem czuje przemożną chęć wymiany aktualnie używanego smartfona na nowszy…

źródło: własne, informacja prasowa