superaplikacja Cinkciarz.pl
źródło: Cinkciarz

Cinkciarz udostępnił nową superaplikację Cinkciarz.pl

Cinkciarz ma w swojej ofercie dość sporo usług, z których do tej pory korzystało się za pośrednictwem dedykowanych, odrębnych aplikacji. Fintech postanowił zrobić z tym porządek i poinformował dziś o udostępnieniu superaplikacji. Pierwsi klienci mają już do niej dostęp.

Reklama

Cinkciarz udostępnił nową superaplikację Cinkciarz.pl

Wystarczy wejść na stronę fintechu, aby natychmiast przekonać się o tym, jak bogatą ofertę posiada. Oprócz prawdopodobnie jednej z najpopularniejszych usług, tj. wymiany walut, udostępnia on też m.in. przekazy pieniężne, pożyczki wielowalutowe, płatności różnej maści, a także karty wielowalutowe, które rywalizują m.in. z ofertą Revolut czy Twisto.

Do tej pory klienci musieli instalować na swoich urządzeniach mobilnych kilka aplikacji, jeżeli chcieli skorzystać z większej liczby usług fintechu. Teraz to się jednak zmienia, ponieważ powstała superaplikacja Cinkciarz.pl, która zawiera w sobie funkcje dotychczasowych kilku programów.

Mowa tu o takich funkcjach, jak aktualne kursy walut i kryptowalut, wymiana walut, przekazy pieniężne i karty wielowalutowe. To jednak nie wszystko, ponieważ nowa superaplikacja umożliwia również przyjmowanie płatności BLIK na smartfon, czyli JustGrab.

Nasza superaplikacja Cinkciarz.pl to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą szybko i wygodnie zarządzać swoimi finansami w jednym miejscu. Stale udoskonalamy nasze produkty i usługi wielowalutowe, aby były nie tylko jak najbardziej nowoczesne i funkcjonalne, ale też po prostu łatwe w obsłudze. Rozwijając się w tym kierunku realizujemy plan, aby osiągnąć czołową pozycję wśród pozabankowych dostawców usług wielowalutowych w Polsce, a w dalszej perspektywie również poza granicami kraju, gdzie działamy jako marka Conotoxia.Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl
superaplikacja Cinkciarz.pl
źródło: Cinkciarz

Nowa superaplikacja Cinkciarz.pl automatycznie zastąpi dotychczas używany przez klientów program o nazwie Wymiana Walut przy kolejnych aktualizacjach. Fintech informuje, że początkowo jest ona dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem Android (w Sklepie Google Play) i jednocześnie zapewnia, że niedługo ma się pojawić też w App Store dla użytkowników sprzętów z iOS.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, co się stanie z pozostałymi programami, których funkcjonalność została zawarta w nowej superaplikacji. Fintech informuje, że pozostałe aplikacje, tj. Przekazy Pieniężne, Karty Wielowalutowe i Kursy Kryptowalut, będą aktywne do końca 2021 roku.