Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Mała rewolucja w ofercie Orange – znikają Plany Mobilne, pojawia się więcej GB i HBO GO w pakiecie

Oferta Orange była dość jasna i klarowna, również pod względem nazewnictwa. Operator zdecydował się jednak wprowadzić w niej małą rewolucję, ponieważ dotychczas oferowane Plany Mobilne zastępują… Abonamenty komórkowe. W nowych taryfach klienci otrzymają m.in. więcej internetu do wykorzystania oraz HBO GO w pakiecie.

Nowa oferta Orange: więcej internetu i HBO GO w pakiecie

Mimo że Plany Mobilne zmieniły nazwę na Abonamenty komórkowe, operator wciąż oferuje cztery taryfy: Plan 40, Plan 50, Plan 60 i Plan 80. Nazwa jednocześnie wskazuje na cenę, jaką klient będzie musiał zapłacić. Uwzględnia ona rabaty, nie bierze natomiast pod uwagę dodatkowych usług, które można dokupić do abonamentu.

W każdym Planie klienci dostają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz roamingu w Unii Europejskiej. Ponadto w zestawie są również pakiety internetu, od 4 GB w Planie 40 do nawet 80 GB w Planie 80. Operator dorzuca też w prezencie dodatkową paczkę internetu – od 1 GB do 25 GB co miesiąc (odnawia się automatycznie po pierwszym uruchomieniu). Aby ją otrzymywać, należy zalogować się do aplikacji Mój Orange (lub na swoje konto abonenta przez stronę internetową sieci) i tam ją aktywować.

nowa oferta Orange maj lato 2021
źródło: Biuro prasowe Orange Polska

Warto również dodać, że abonenci Planu 60 i Planu 80 będą mogli korzystać z sieci 5G, a do tego każdy klient, który zdecyduje się na zakup nowej oferty na stronie internetowej Orange lub zamówi za jej pośrednictwem rozmowę z konsultantem, dostanie w prezencie jeden miesiąc abonamentu za 0 złotych. Do tego osoby, które dobiorą do niego smartfon, nie zapłacą trzech pierwszych rat za urządzenie – zrobi to za nie operator (oferta dotyczy wybranych sprzętów).

To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ abonenci Planu 60 i Planu 80 dostaną tzw. Superdodatek w postaci dostępu do HBO GO w promocyjnej cenie, już od 5 złotych miesięcznie. Będzie ona obowiązywać przez 24 miesiące, ale klient może w dowolnym momencie wyłączać i włączać dostęp do serwisu, dzięki czemu zapłaci tylko wtedy, gdy będzie z niego korzystać.

Orange oczywiście przygotowało też specjalną ofertę dla klientów, którzy podpiszą więcej niż jedną umowę – wówczas otrzymają 20 złotych rabatu na każdy numer (nie dotyczy Planu 40). Ponadto użytkownicy pakietów z telewizją w Orange Love, którzy kupią nowe Abonamenty komórkowe, otrzymają bonusowy pakiet 20 GB internetu co miesiąc oraz możliwość kupienia smartfona Redmi Note 10 5G w 24 ratach po 38 złotych każda.