200 GB internetu w Play na kartę za darmo w prezencie
źródło: Blog Play

Nawet 200 GB w Play na Kartę w prezencie

Play przygotował nową promocję dla klientów, którzy wybiorą ofertę na kartę – mogą oni zyskać łącznie nawet 200 GB internetu mobilnego. Wcześniej jednak muszą spełnić dwa warunki. Oferta (częściowo) jest skierowana również do obecnych użytkowników Play na kartę.

Nawet 200 GB w Play na Kartę w prezencie. Jak odebrać?

Play zakończył 2021 rok z nie najlepszym wynikiem – w ciągu 12 miesięcy ubiegłego roku stracił bowiem aż ponad 130 tysięcy numerów (netto). Najnowsza promocja może jednak pomóc operatorowi przyciągnąć nowych klientów, a także utrzymać obecnych użytkowników ofert na kartę.

starter Play na kartę 100 GB w prezencie na start
źródło: Blog Play

Nowi klienci, którzy kupią nowy starter lub przeniosą numer z innej sieci do 30 czerwca 2022 roku, dostaną w prezencie pakiet 100 GB internetu. Bonus należy aktywować ręcznie za pośrednictwem aplikacji Play24, jednak wcześniej trzeba jeszcze doładować konto dowolną kwotą.

Po aktywacji, która nastąpi w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia, pakiet będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych. Bonus można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Po jego wyczerpaniu operator wyśle wiadomość SMS ze stosowną informacją, natomiast niewykorzystany transfer przepada po upływie terminu ważności pakietu.

Regulamin oferty promocyjnej „100 GB na start” dla ofert na kartę (PDF)

Kolejne 100 GB mogą natomiast odebrać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy ofert na kartę (głosowych i internetowych). Warunkiem jest kupno pakietu za minimum 35 złotych w aplikacji Play24.

Ten pakiet 100 GB również będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych, jednak on już zostanie aktywowany automatycznie przez operatora po spełnieniu przez klienta warunków promocji (w ciągu 48 godzin; użytkownik otrzyma powiadomienie w wiadomości SMS o jego włączeniu) – a ta obowiązuje krócej, bo do 30 kwietnia 2022 roku.

Operator zastrzega, że warunkiem przyznawania oraz korzystania z bonusu jest utrzymywanie okresu ważności połączeń wychodzących. Darmowy pakiet można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Niewykorzystany transfer przepada.

Regulamin oferty promocyjnej „100 GB za włączenie pakietu za minimum 35 zł” dla ofert na kartę (PDF)