szok shocked girl woman dziewczyna kobieta zdziwienie surprised wow
(fot. Andrea Piacquadio / Pexels)

Play ma lepszą ofertę przedsprzedażową na P50 Pro i P50 Pocket niż sam Huawei

Osoby, które planują kupić najnowsze smartfony Huawei w przedsprzedaży, mają trudny orzech do zgryzienia, ponieważ w Play na klientów czeka bardzo kusząca oferta.

Przedsprzedaż Huawei P50 Pro i P50 Pocket – ekskluzywna oferta Play

Informacje, które pojawiły się dzień przed oficjalną premierą serii P50 w Polsce, nie napawały optymizmem – ponieważ przygotowana przez producenta oferta nie wyglądała szczególnie kusząco. Na szczęście dla klientów, polski oddział nie zawiódł naszych oczekiwań – nie dość, że klienci otrzymają w prezencie (lub za złotówkę, w zależności od sklepu) słuchawki prawdziwie bezprzewodowe (TWS) FreeBuds 4, to jeszcze dostaną pół tysiąca złotych zniżki!

Dzięki temu model P50 Pro 8 GB/256 GB kupią za 4999 złotych (zamiast 5499 złotych), a P50 Pocket za 5999 złotych (zamiast 6499 złotych). Oczywiście, to wciąż nie są małe kwoty, jednak nie można powiedzieć, aby przygotowana przez producenta oferta przedsprzedażowa nie była kusząca.

Okazuje się jednak, że Play ma dla klientów nawet jeszcze bardziej kuszącą propozycję, ponieważ jako jedyny dodaje do obu smartfonów w trakcie przedsprzedaży smartwatch Watch 3 GT (w wersji 42 mm w kolorze białym lub 46 mm w czarnej odsłonie).

Huawei P50 Pro P50 Pocket przedsprzedaż Play smartwatch Huawei Watch GT 3 w prezencie
źródło: Blog Play

Watch GT 3 Active 42 mm w kolorze białym można obecnie kupić w sklepach za 1149 złotych, natomiast Watch GT 3 Active 46 mm w wersji czarnej za 1049 złotych. Dla porównania, słuchawki FreeBuds 4 kosztują aktualnie od 449 złotych. Dodając do tego 500 złotych rabatu, klient zyskuje łącznie 949 złotych, czyli wybierając ofertę operatora, oszczędza więcej – będzie nawet 200 złotych „do przodu”.

Operator nie podaje, do kiedy obowiązuje przedsprzedaż smartfonów P50 Pro i P50 Pocket, ale na rynku otwartym zakończy się ona 8 lutego br. Play informuje, że model z dopiskiem „Pro” zostanie wysłany po 3 lutego, a składany dopiero po 10 lutego 2022 roku.

Oferta dostępna jest w sklepie internetowym operatora. Warto też dodać, że daje on 80 złotych zniżki na abonament za pierwszy miesiąc.