Motus Scooty 10 2022
(fot. Motus)

Motus wprowadza hulajnogę, którą pomogły ulepszyć opinie użytkowników

Wśród najlepszych elektrycznych hulajnóg z pewnością znajdują się produkty wydawane pod marką Motus. Cieszy więc fakt, że do oferty dołączyła właśnie odświeżona i usprawniona wersja modelu Scooty 10.

Firma wysłuchała opinii użytkowników

Jak można ulepszyć produkt, który powszechnie uważany jest za bardzo dobry? Świetnym pomysłem wydaje się zebranie opinii od jego użytkowników, którzy mają z nim styczność na co dzień. Tak właśnie postanowiła zrobić firma Motus, a owocem tego jest hulajnoga elektryczna Scooty 10 2022.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej, pod uwagę wzięto zarówno feedback pochodzący od właścicieli hulajnóg, jak i najnowsze zmiany w prawie. Pozwoliło to na podniesienie poprzeczki jeszcze wyżej, a także stworzenie produktu, który jak najbardziej może okazać się jednym z lepszych wyborów na rynku.

Wśród usprawnień, wynikających z opinii użytkowników i zmian w prawie, należy wymienić dodanie specjalnego wspornika, którego zadaniem jest pełna ochrona błotnika przed uszkodzeniami podczas normalnego użytkowania, a także wprowadzono fabryczne ograniczenie maksymalnej prędkości do 20 km/h (wymagane prawnie).

Motus Scooty 10 2022
(fot. Motus)

Naprawdę przyzwoity zasięg

Wypadałoby wreszcie przejść do specyfikacji, która często jest kluczowa podczas wyboru hulajnogi elektrycznej. Na szczęście dla potencjalnych właścicieli – Motus Scooty 10 2022 nie ma tutaj czego się wstydzić.

Silnik 350 W, o mocy szczytowej 700 W, pozwala na szybkie przemieszczanie się od startu do punktu docelowego. Jak podaje producent, hulajnoga zapewnia sprawne poruszanie się nawet przy obciążeniu do 120 kg, gdy chcemy wjechać na wzniesienie o nachyleniu 20 stopni.

Motus Scooty 10 2022 wyposażony jest w akumulator 15 Ah, co przekłada się na zasięg do 60 km – oczywiście w zależności od wagi użytkowania i warunków jazdy. Wartość bowiem dotyczy osób mających 60 kg.

Warto jeszcze wspomnieć, że kierownica ma wysokość 102 cm, deck ma szerokość
17 cm, a przednie oświetlenie ma zapewnić dobrą widoczność o zmroku. Nie zabrakło wyświetlacza i kilku trybów jazdy. Dostępna jest też darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem i iOS.

Motus Scooty 10 2022 obecnie dostępny jest w przedsprzedaży, a wysyłka ma ruszyć 7 marca. Hulajnogę wyceniono na 2699 złotych w oficjalnym sklepie.