Motorola Moto G7 Plus

Będzie jeszcze jedna Motorola One. Nazwa obiecuje dużo

Seria Motorola One ma już trzech przedstawicieli, ale do rodziny wkrótce dołączą kolejni trzej. Okazuje się bowiem, że oprócz modeli One Action i One Pro w przygotowaniu jest także One Macro. Nazwa sugeruje, że konikiem tego smartfona mogą być zdjęcia mocno przybliżonych do aparatu obiektów.

Kiedyś to seria Moto G była najważniejszą w portfolio Motoroli (przez chwilę Lenovo). Być może wciąż tak jest, aczkolwiek nie sposób przejść obojętnie obok faktu rozszerzenia oferty o linię One, która w ostatnim czasie jest mocno rozbudowywana. I to właśnie ona sprawia wrażenie najbardziej innowacyjnej.

Reklama

Motorola One Vision jest bowiem pierwszą Motką z wyświetlaczem z otworem. Motorola One Action zaoferuje podobny ekran, a do tego także potrójny aparat z obiektywem szerokokątnym. Motorola One Pro podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, gdyż zostanie wyposażona w poczwórny aparat główny na tyle i ekranowy czytnik linii papilarnych, jak Motorola Moto Z4.

Motorola One Macro

Okazuje się, że seria One wzbogaci się wkrótce nie tylko o modele One Action i One Pro, ale również o One Macro. To na razie pierwsze doniesienie o planach wprowadzenia takiego smartfona na rynek i niestety nie zdradza ono nic więcej oprócz nazwy nadchodzącej nowości.

Mimo wszystko jest ona dość sugestywna, bowiem sugeruje, że Motorola One Pro zaoferuje spore możliwości przy wykonywaniu zdjęć macro, czyli w mocnym przybliżeniu. Niewykluczone, że producent sięgnie po podobne rozwiązanie, co Honor w modelach 20 i 20 Pro, tj. dedykowany aparat do fotografii macro.

Skoro Motorola One Macro już „wypłynęła”, można się spodziewać kolejnych doniesień na jej temat w najbliższej przyszłości, które zdradzą nam, co jeszcze zaoferuje ten smartfon i ile trzeba będzie za niego zapłacić.

*Na zdjęciu tytułowym Motorola Moto G7 Plus (pod linkiem znajdziecie jej recenzję przygotowaną przez Kasię)

Źródło: @evleaks