Tak ma wyglądać Motorola One Action. Jest ładniejsza od One Vision

Kiedyś Motorola stała przede wszystkim smartfonami z serii Moto G i Moto E, ale potem dość mocno rozszerzyła swoje portfolio, ostatnio o linię One. Najnowszym przedstawicielem tej rodziny aktualnie jest Motorola One Vision, ale wkrótce na rynku zadebiutuje Motorola One Action. Właśnie możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała nadchodząca nowość tej marki.

Reklama

Wiem, że to kwestia gustu, ale w mojej opinii Motorola One Vision nie jest zbyt udanym pod względem designu smartfonem. Po wzięciu go do ręki ma się wrażenie, że jest on strasznie „opasły”, a odczycie to potęgują ogromna czarna kropa w lewym górnym rogu wyświetlacza i wcale nie mniejszy moduł podwójnego aparatu na panelu tylnym.

Reklama

Motorola One Action

Z nieukrywaną przyjemnością spoglądam więc na rendery Motoroli One Action, które właśnie pojawiły się w sieci. Co prawda od przodu smartfon bardzo przypomina Motorolę One Vision, jednak tył nasuwa skojarzenia z Motorolą One, która może nie jest najpiękniejsza, ale na pewno miło się na nią patrzy (aczkolwiek to także kwestia gustu).

smartfon Motorola One Action
Motorola One Action (fot. 91mobiles)

Motorola One Action – specyfikacja

W przeciwieństwie do Motoroli One Vision, nadchodząca Motorola One Action zostanie wyposażona w potrójny aparat, w którym główny obiektyw ma być uzbrojony w sensor o rozdzielczości 12,6 Mpix. Bardzo prawdopodobne, że drugi będzie natomiast dysponował obiektywem szerokokątnym. Na przodzie także znajdzie się aparat 12,6 Mpix.

Jeśli natomiast chodzi o inne elementy specyfikacji Motoroli One Action, to na liście parametrów znaleźć się mają jeszcze 6,3-calowy wyświetlacz LCD o proporcjach 21:9 i rozdzielczości Full HD+ 2520×1080 pikseli, ośmiordzeniowy (4x ARM Cortex-A73 2,2 GHz + 4x ARM Cortex-A53 1,6 GHz; 10 nm FinFET) procesor Exynos 9609 z układem graficznym ARM Mali-G72 MP3, moduł NFC i akumulator o pojemności 3500 mAh.

Motorola One Action będzie dostępna w konfiguracjach z 3 GB i 4 GB RAM oraz 32 GB, 64 GB i 128 GB pamięci wbudowanej typu UFS 2.1 (jedna z nich zaoferuje duet 3 GB + 32 GB). Panel tylny smartfona ma natomiast pokrywać tworzywo sztuczne w jednym z dwóch kolorów: niebieskim albo złotym.

*Na zdjęciu tytułowym Motorola One Vision (pod linkiem znajdziecie jej recenzję przygotowaną przez Kasię)

Źródło: 91mobiles