smartfon Motorola One Pro
Motorola One Pro (fot. CashKaro.com)

Motorola One Pro będzie pierwszą Motką z poczwórnym aparatem

Nie sposób nie zauważyć, że liczba aparatów w smartfonach sukcesywnie się zwiększa (a w ostatnim czasie nawet we wręcz ekspresowym tempie). Motorola nie pozostaje obojętna na ten trend i wkrótce wprowadzi na rynek model One Pro z poczwórnym aparatem.

W ostatnim czasie zaszła spora zmiana w strategii marki. Rola serii Moto Z została zmarginalizowana (w tym roku do sprzedaży trafi tylko średniopółkowa Motorola Moto Z4, jednak w Polsce nie będzie ona dostępna), natomiast portfolio zasiliła rodzina Motorola One, która bardzo szybko wzbogaca się o kolejnych przedstawicieli.

Reklama

Wciąż najnowszym jest Motorola One Vision, aczkolwiek już niedługo, bowiem nieuchronnie zbliża się premiera Motoroli One Action z potrójnym aparatem głównym na panelu tylnym i Motoroli One Pro z poczwórnym, o której istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero kilka dni temu.

Tak ma wyglądać Motorola One Action. Jest ładniejsza od One Vision

Motorola One Pro

Znacznie wcześniej, bo już na początku kwietnia 2019 roku, do sieci wyciekły rendery nieznanego wówczas z nazwy smartfona Motoroli z poczwórnym aparatem głównym – teraz możemy poskładać elementy układanki i powiedzieć, że patrzyliśmy wtedy na Motorolę One Pro.

Motorola One Pro

Smartfon ten będzie jednocześnie dopiero drugim (po Moto Z4) w ofercie tej marki urządzeniem z ekranowym czytnikiem linii papilarnych. Co prawda powyższe rendery tego jednoznacznie nie potwierdzają, ale raczej wątpliwe, aby Motorola One Pro w ogóle została pozbawiona skanera odcisków palców (nie widać go bowiem ani na panelu tylnym, ani na żadnej z krawędzi).

Wyświetlacz w tym modelu ma mieć przekątną 6,2 cala i wycięcie w kształcie kropli wody, w którym znajdzie się aparat do selfie i rozmów wideo. Możliwe, że ekran będzie też miał proporcje 21:9, podobnie jak panele w Motoroli One Vision i Motoroli One Action.

Powyższe rendery potwierdzają również, że Motorola One Pro zostanie wyposażona w port USB-C i 3,5 mm złącze słuchawkowe (oba elementy znajdą się na dolnej krawędzi). Z grafik wynika też, że smartfon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej i fioletowej.

Źródło: @OnLeaks, CashCaro.com przez Android Headlines