Microsoft Surface RT wyceniony. Zainteresowani? - Tabletowo.pl

Microsoft Surface RT wyceniony. Zainteresowani?

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy dzień niewątpliwie należy do jednych z najciekawszym w ostatnim czasie (oczywiście poza wszelkiego rodzaju targami, kiedy to dzieje się mnóstwo). Dziś poznaliśmy ostateczne parametry techniczne i ceny Asusa Padfone 2, a teraz… dowiedzieliśmy się ile będzie kosztował tablet Microsoft Surface RT. Jeśli mieliście chociaż cień nadziei, że plotki o tanim tablecie koncernu z Redmond się potwierdzą, możecie zejść na ziemię.

Najtańszy Microsoft Surface RT (czyli z procesorem opartym o architekturę ARM) będzie kosztował 499 dolarów w wersji z 32GB pamięci wewnętrznej bez Touch Cover. Jeśli zażyczymy sobie Touch Cover, cena zestawu wzrasta do 599 dolarów. Z kolei za tablet z 64GB pamięci i Touch Cover przyjdzie nam zapłacić 699 dolarów.

Wiemy również ile będzie trzeba zapłacić za dodatki do tabletu, jeśli zdecydujemy się początkowo zakupić go samego. Surface Type Cover wyceniono na 129 dolarów, natomiast Touch Cover – 119 dolarów.

Dla porównania warto spojrzeć na konkurencyjne systemy operacyjne i najciekawsze tablety z nimi oferowane – i na ich ceny. Najtańszy nowy iPad (iOS, 16GB, WiFi) jest dostępny za 499 dolarów (32GB za 599 dolarów) – tyle samo, co androidowe propozycje: Asus Transformer Pad Inifnity 700 32GB i Samsung Galaxy Note 10.1 16GB (32GB za 549 dolarów).

Zainteresowanych specyfikacją techniczną Surface zapraszam do tego wpisu. Tymczasem warto przypomnieć, że Microsoft planuje sprzedać 3-5 milionów sztuk Surface w czwartym kwartale 2012 roku. Uda się?

Tabletowo.pl Microsoft Surface RT wyceniony. Zainteresowani? Microsoft Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona