Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone 2 - Tabletowo.pl
Ważne

Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone 2

Tabletowo.pl Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone 2 Asus Nowości

Dzisiejszy dzień od samego ranka upływa pod znakiem Asusa Padfone 2. Wszyscy żyją oficjalną prezentacją drugiej generacji urządzenia, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Sprzęt ten, dzięki swoim parametrom technicznym, może rywalizować z najpopularniejszymi obecnie smartfonami, a dzięki Padfone Station 2 staje się ciekawą hybrydą, która na pewno znajdzie zwolenników. Więcej na temat Padfone 2 przeczytacie w tym wpisie, a tymczasem dowiedzmy się, ile przyjdzie nam za niego zapłacić w Europie.

Europejskie ceny Asusa Padfone 2:
32GB + stacja: 799 euro
64GB + stacja: 899 euro

Na konferencji w Mediolanie nie powiedziano ani słowa na temat klawiatury, którą można podłączyć do wymienionego wyżej zestawu. Czyżby tajwański koncern zdecydował, że połączenie smartfona i tabletu nam już wystarczy? Oby nie. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Asus Padfone 2 w porównaniu do Asusa Padfone jestwiększy (4,7″ vs 4,3″), szybszy (czterordzeniowy procesor vs dwurdzeniowy, 2GB RAM vs 1GB RAM), minimalnie cięższy (135 g vs 129 g), ale i smuklejszy (9 mm vs 9,2 mm). Dodatkowo oferuje lepszy aparat (13 Mpix vs 8 Mpix) i baterię (2140 mAh vs 1520 mAh). Tablet natomiast jest lżejszy (514 g vs 724 g). Mam nadzieję, że w „dwójce” Asus wyeliminował wszelkie problemy wieku dziecięcego jego poprzednika i będzie to naprawdę świetny i dopracowany sprzęt. Już się nie mogę doczekać jego testów… Uśmiech w stronę Asus Polska: Tabletowo.pl Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone 2 Asus Nowości

Asus Padfone 2 trafi do sprzedaży w Polsce w grudniu. Obstawiamy ile będzie kosztował?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona