Microsoft Surface 3 (fot. Microsoft)

Premiera Microsoft Surface Go 3 LTE musi być bardzo bliska

Urządzenia z linii Microsoft Surface są bardzo charakterystyczne. Sprzęty 2w1 mają rozpoznawalną podpórkę – niezależnie czy mówimy o modelach z serii Pro czy Go. Tańszy Surface Go 3 wkrótce powinien zyskać wersję z modemem.

Reklama

Surface Go 3 w wersji czarny mat

Jak dotąd, Microsoft sprzedawał Surface Go 3 wyłącznie w platynowej wersji obudowy. Co prawda można zawsze ją było uzupełnić o barwne akcesoria, ale samo urządzenie nie było dostępne w innych opcjach kolorystycznych. Firma najwyraźniej przygotowuje tablet w odmianie czarny mat.

(fot. Aggiornamenti Lumia)

Zdjęcia, które pojawiły się w sieci dzięki informatorom z Aggiornamenti Lumia, ukazują Surface Go 3 w miłej dla oka wersji z czarną, matową obudową. Taka opcja kolorystyczna występuje w Surface’ach Pro już od piątej generacji tych tabletów.

Uzupełnienie portfolio Microsoftu o SG3 w takiej edycji to kwestia czasu. W niektórych sklepach producenta już jest wymieniana wśród opcji wyposażeniowych, choć nie można jeszcze znaleźć jej w konfiguratorze.

To może być Surface Go 3 LTE

W niemieckim Amazonie pojawiły się wzmianki o czarnym Surface Go 3 w opcji z procesorem Intel Core i3, 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Co znamienne, sprzęt ma wykorzystywać także moduł LTE.

Amazon podaje, że premiera powyższej konfiguracji nastąpi 11 stycznia. Jeśli to prawda, to już niebawem powinniśmy poznać polskie ceny tego wariantu.