Logitech G502 X
źródło: Logitech

Mysz Logitech powraca w nowej odsłonie

Logitech to popularny producent sprzętu dla graczy. Firma wydała nowe modele myszy z serii G502 X, czyli G502 w zaktualizowanej odsłonie. Do sprzedaży trafią trzy wersje, które nieco różnią się od siebie. Sprawdźcie!

Kultowa myszka Logitech dla graczy w nowej wersji

Nowa linia myszek Logitech G502 X kontynuuje tradycje podstawowej G502, po raz pierwszy wydanej w 2014 roku. Do sprzedaży trafią trzy modele:

  1. podstawowy G502 X,
  2. G502 X LIGHTSPEED,
  3. G502 X PLUS.

Zauważalną zmianą w nowych myszkach będą nowe hybrydowe przełączniki optyczno-mechaniczne LIGHTFORCE, które mają zapewnić natychmiastowy klik, precyzyjną aktywację, wyrazistą reakcję, a także niezawodność.

Mysz G502 X otrzymała nowy, przeprojektowany przycisk DPI-shift, który można zdjąć, i odwrócić – co daje możliwość dostosowania położenia guzika do rozmiaru dłoni. Superszybkie, nieskończone przewijanie w scrollu oczywiście zostaje, ale kółko zostało nieco ulepszone – jest bardziej stabilne i waży mniej. Całość ma mieć lekki egzoszkielet, o niższej wadze.

Czym się różnią poszczególne modele? Oczywiście podstawowy Logitech G502 X łączy się z komputerem przy pomocy kabla, natomiast wersje G502 X LIGHTSPEED oraz G502 X PLUS są bezprzewodowe – można połączyć je przy pomocy dostarczanego w zestawie odbiornika. Użytkownicy korzystający z klawiatur Logitech G915, G915 TKL lub G715 mogą wykorzystać ten sam odbiornik do połączenia dwóch urządzeń.

Oczywiście bezprzewodowe myszy G502 X ładuje się przy pomocy kabla USB-C, ale urządzenia są także kompatybilne z matami ładującymi G POWERPLAY tego samego producenta. Czym różni się model Plus od podstawowego Lightspeeda? Dodatkowym podświetleniem RGB, a także funkcją optymalizacji baterii.

Cena i dostępność

Trzy nowe myszki gamingowe z serii Logitech G502 X są już dostępne w przedsprzedaży w popularnych sklepach internetowych, a także na stronie firmy. Za podstawowy model przyjdzie nam zapłacić 379 złotych, G502 X LIGHTSPEED to koszt 649 złotych, zaś wariant z dopiskiem PLUS został wyceniony na 749 złotych.

Nowe myszy producenta kupimy zarówno w czarnej, jak i białej wersji kolorystycznej.