PayU (fot. Pixabay)

1000 złotych za kreatywny komentarz. Ruszył konkurs z okazji 20-lecia PayU

PayU jest z nami naprawdę długo! Ten system płatności świętuje właśnie swoje 20. urodziny. Z tej okazji można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są vouchery o wartości 1000 złotych.

PayU działa od 20 lat

W czerwcu 2002 roku wykonana została pierwsza płatność za pośrednictwem systemu PayU. Niebywałe, że ten system ułatwiający zakupy w internecie działa od tak dawna. Od 2002 roku rynek usług e-commerce bardzo się zmienił i rozwinął, ale PayU wciąż z nami jest.

Dwadzieścia lat temu wystartowała nasza pierwsza usługa, a naszym celem było ułatwienie, przyspieszenie, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa transakcji zakupowych dokonywanych przez Internet. Dzisiaj dla ponad 22 milionów osób w Polsce kupowanie i płacenie online są codziennością. Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zdobyliśmy zaufanie tak wielu milionów e-konsumentów oraz zbudowaliśmy solidne partnerstwa z tysiącami klientów biznesowych, wśród których są najwięksi i najbardziej rozpoznawalni gracze w polskim e-handlu.Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU
oś czasu

W tym momencie PayU jest jednym z głównych sposobów na dokonywanie płatności w Internecie w Polsce, a system obsługuje nie tylko transakcje bezpośrednie, ale także pomaga przy regulowaniu płatności ratalnych, odroczonych czy cyklicznych.

Konkurs z okazji jubileuszu

PayU postanowiło nagrodzić użytkowników systemu płatności za dwie dekady znakomitej współpracy. W konkursie #20LatPayU udział może wziąć każda dorosła osoba, a do wygrania jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 złotych każdy. Vouchery będzie można zrealizować w wybranym przez siebie sklepie partnerów konkursu:

  • eBilet.pl,
  • Hebe,
  • eobuwie.pl,
  • RTV Euro AGD,
  • Smyk.

Dodatkowo, uczestnicy konkursu przyczynią się do posadzenia drzew. PayU zakupi w ich imieniu łącznie 2000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu życzeń urodzinowych dla PayU. Konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z konkursem. Opcjonalnie można wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych – ta zgoda jest też konieczna, jeśli chcemy „dorzucić się” do sadzenia lasu i uzyskać indywidualny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Konkurs trwa do 30 czerwca 2022 r.

Więcej szczegółów zawiera specjalna strona internetowa poświęcona konkursowi. Tam też pozostawimy nasze zgłoszenie i dane kontaktowe. Powodzenia!

Tabletowo w żaden sposób nie jest związane z tym konkursem. Po prostu dajemy Wam znać, że można zyskać wartościowe nagrody, nawet bez wielkiego wysiłku ;)