(fot. Public Domain Pictures / Lk_Drak, Pixabay/Pexels, CC0)

Ta promocja Orange trwała kilka lat, a teraz się kończy!

Niebywałe, jak łatwo człowiek może się przyzwyczaić do dobrego. Przez całe lata Orange rozdawał darmowe gigabajty internetu swoim klientom, za każdym razem, gdy reprezentacja Polski w piłce nożnej zdobywała gole podczas rozgrywek. Jesteśmy w finale tej akcji.

Ostatnie darmowe gigabajty za gole

Na blogu Orange możemy przeczytać, że nadchodzący mecz piłkarski Polska – Albania będzie ostatnią okazją do tego, by zgarnąć kilka gigabajtów od Pomarańczowych. Sieć poinformowała o wygaszeniu promocji „Giga za gole”, która trwała ładnych kilka lat.

Od początku funkcjonowania akcji Orange udało się rozdać setki tysięcy gigabajtów. Początkowo pakiety odpowiadały zawsze liczbie goli strzelonych przez piłkarzy podczas meczów. W miarę upływu lat okazało się, że paczki po 1-2 gigabajty na nikim już nie robią wrażenia. Dlatego w ostatnich edycjach operator zwykle dorzucał coś „ekstra”.

Pomarańczowi, choć miło wspominają czas promocji „Giga za gole”, zapowiadają, że nie kończą z rozdawaniem pakietów internetowych. Prawie tydzień w tydzień można je odebrać w aplikacji Mój Orange, w ramach akcji „Środy z Mój Orange”. Poza tym przedstawiciele firmy zapowiadają, że szykują coś nowego.

13 GB internetu za darmo od Orange

Póki promocja „Giga za gole” jeszcze funkcjonuje, można odebrać darmowe gigabajty za ostatni mecz Polska – Wyspy Owcze. Polscy piłkarze strzelili dwie bramki, ale operator postanowił, że przekaże aż 13 GB chętnym klientom.

Orange - Promocja Giga za gole
(fot. Orange)

Żeby nasze konto zostało zasilone bezpłatnym pakietem, należy wysłać SMS o treści WYSPY na numer 233 (opłata jak za zwykłego SMS-a). Będąc użytkownikami Orange Flex, trzeba wpisać powyższy kod w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden pakiet. Można to zrobić tylko 8 września, do godziny 23:07. Promocyjne gigabajty obowiązują wyłącznie w Polsce.