Uber Eats
Uber Eats

Uber Eats rozdaje kody rabatowe dla klientów. Można sporo zaoszczędzić

Zgłodnieliście? Podczas oglądania meczu napoje i przekąski są jak najbardziej wskazane. Nie ma jednak znaczenia, kiedy zaburczy Wam w brzuchu, bo z najnowszej promocji Uber Eats możecie skorzystać w każdej chwili. Platforma przygotowała specjalne kody rabatowe, dzięki którym sporo zaoszczędzicie. Sprawdźcie warunki promocji, bo Uber Eats się nie ogranicza!

Idealna promocja na Mundial 2022

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 już trwają i wzbudzają mnóstwo niepiłkarskich emocji. Powstrzymam się od epatowania swoją opinią i powiem jedynie, że mam nadzieję, iż reprezentacja Polski zagra więcej niż tylko trzy mecze (otwarcia, o wszystko i o honor), choć faktem jest, że nie będzie łatwo, bo trafili nam się wyjątkowo mocni przeciwnicy. Jak to jednak mówią – nadzieja matką głupich umiera ostatnia.

Oglądanie starć i walki o piłkę na murawie może być stresujące, szczególnie gdy gra reprezentacja Polski. Istnieje wiele sposobów, aby poradzić sobie z emocjami. Jednym z nich jest pyszne jedzenie, najlepiej podane pod nos, bo kto w trakcie meczu potrafi skupić się, żeby nie przypalić wody na herbatę, nie mówiąc już o bardziej praco- i czasochłonnych potrawach.

Zajeść stres pozwoli Wam również nowa promocja Uber Eats, dzięki której możecie otrzymać rabat na zamówienie. Przyda on się w najbliższym czasie, szczególnie że lada chwila w McDonald’s ponownie pojawi się kultowy burger drwala, przez który w zeszłym roku dostawcy mieli pełne ręce (i plecaki) roboty. Jak skorzystać z najnowszej promocji platformy na Mundial 2022?

Promocja Uber Eats na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 (kod rabatowy)

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać aplikację Uber Eats (dostępna jest ona na Androida w Sklepie Google Play i na iOS w Apple App Store), a następnie dodać BLIK jako sposób płatności i skompletować zamówienie. Co ważne: musi mieć ono wartość minimum 45 złotych – to warunek absolutnie konieczny.

Następnie trzeba wpisać kod rabatowy BLIK10 lub BLIK30 i opłacić zamówienie BLIKIEM. To wszystko. Należy jednak zaznaczyć, że osoby, które już korzystały z Uber Eats, mogą użyć tylko kodu BLIK10, który zapewnia 10 złotych zniżki. Kod BLIK30 jest przeznaczony dla nowych klientów, składających pierwsze zamówienie – dzięki niemu zaoszczędzą aż 30 złotych.

promocja Uber Eats na Mundial 2022 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 kod rabatowy
źródło: Uber

Jest jednak dobra wiadomość: w przypadku kodu rabatowego BLIK10 nie ma limitu zamówień, więc można skorzystać z niego wielokrotnie, bowiem promocja obowiązuje do 18 grudnia 2022 roku.