fot. iTaxi

W iTaxi zapłacisz teraz też BLIKIEM i na dodatek dostaniesz 30% rabatu

iTaxi to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zamawiania taksówek obok Ubera, Bolta (dawn. Taxify) i mytaxi (wkrótce FREE NOW). Od dziś klienci mogą płacić również BLIKIEM. Co więcej, jeśli wybiorą właśnie tę metodę płatności, dostaną 30% rabatu na przejazd.

iTaxi operuje w ponad 150 miastach w kraju, więc istnieje spora szansa, że będziecie mogli skorzystać z tej promocji. Tym bardziej, że BLIK jest dostępny dla klientów większości banków w Polsce – lepiej złożyć się nie mogło.

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać aplikację iTaxi (Android/iOS), a następnie założyć konto prywatne i ustawić płatności mobilne – płatność BLIKIEM. Kolejnym krokiem jest zamówienie przejazdu i zapłacenie za pomocą BLIKA. Co ważne – transakcję zatwierdza się w aplikacji banku, nie iTaxi. Rabat w wysokości 30% naliczy się automatycznie, jednak jego wysokość może jednorazowo wynosić maksymalnie 15 złotych.

Niektórzy mogą się obawiać, że za każdym razem trzeba będzie przepisywać sześciocyfrowy kod BLIK z aplikacji banku do programu iTaxi, lecz na szczęście obawy te są niepotrzebne, bowiem zastosowano tutaj rozwiązanie o nazwie BLIK One Click, wprowadzone na rynek ponad półtora roku temu, które znacznie ułatwia proces płacenia.

Fakt, za pierwszym razem trzeba przepisać sześciocyfrowy kod BLIK z aplikacji banku do programu iTaxi, jednak podczas kolejnych płatności za przejazd wystarczy już tylko potwierdzić płatność jednym dotknięciem, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces. Aby jednak móc korzystać z tego udogodnienia, należy dodać iTaxi do zaufanych odbiorców podczas pierwszej płatności. Zapewniam, jest to banalnie proste.

Promocja trwa od dziś, tj.1 lipca 2019 roku, do 31 lipca 2019 roku włącznie (do godziny 23:59) lub do wyczerpania puli przeznaczonej na rabaty. Jedna osoba może skorzystać z niej nieograniczoną ilość razy, lecz należy pamiętać, że za każdym razem maksymalny rabat na przejazd to 15 złotych.

Warto też mieć na uwadze, że płatności BLIKIEM w iTaxi biorą udział w loterii BLIKOMANIA, w której do wygrania jest nawet 100 tysięcy złotych (pod warunkiem, że użytkownik wcześniej się w niej zarejestruje).

Rusza kolejna edycja loterii „Blikomania” – do wygrania nawet 100 tysięcy złotych

Regulamin akcji „BLIK w iTaxi” (PDF)

Źródło: informacja prasowa, iTaxi