iPad mini będzie wyglądał jak wielki iPod touch? - Tabletowo.pl

iPad mini będzie wyglądał jak wielki iPod touch?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl iPad mini będzie wyglądał jak wielki iPod touch? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Zdania dotyczące konieczności wprowadzenia przez Apple iPada mini są podzielone. Jedni z przekąsem twierdzą, że takie urządzenie na rynku już jest (mając na myśli iPhone’a) i nie ma sensu tworzenia 7-calowego produktu, inni z kolei uważają to za świetny pomysł i nie mogą się doczekać prezentacji tego urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, co na ten temat twierdzi zarząd Apple… Steve Jobs początkowo był przeciwny tak małym tabletom, jednak później – jak się dowiedzieliśmy ostatnio – stopniowo zmieniał zdanie. Bardzo możliwe, że koncern z Cupertino z nowym CEO – Timem Cookiem – zdecydował się na zawalczenie o klientów, którzy wolą mniejsze urządzenia. Bo wiele wskazuje na to, że iPad mini faktycznie zadebiutuje w ciągu najbliższych miesięcy. Jaki będzie? Na ten temat pojawia się coraz więcej spekulacji.

Z najnowszych informacji opublikowanych przez 9to5Mac (a uzyskanych podobno z wiarygodnego źródła) wynika, że iPad mini będzie wyglądał jak wielki iPod touch z cieńszą ramką wzdłuż dłuższych krawędzi urządzenia. Dodatkowo 7,85-calowy tablet Apple ma być tak samo cienki jak iPod touch (7,2 mm), a co za tym idzie – znacznie cieńszy niż nowy iPad (9,4 mm).

Wciąż jednak wszystkie dane dotyczące iPada mini pozostają w sferze spekulacji i należy je traktować z wielkim przymrużeniem oka. Dopóki Apple nie zaprezentuje swojego mniejszego iPada, wszystkie plotki mogą wydawać się prawdopodobne… A kiedy premiera? Możliwości jest sporo – niektórzy twierdzą, że wraz z iPhonem 5 12. września (według mnie Apple raczej zorganizuje dwie różne konferencje w różnych terminach), inni że w październiku lub listopadzie. Tak czy siak jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.

Tabletowo.pl iPad mini będzie wyglądał jak wielki iPod touch? Apple Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona