Ważne

Tak może wyglądać tylny panel 7-calowego iPada mini

Wiemy już, że Steve Jobs – wcześniej postrzegany jako zagorzały przeciwnik tabletów o przekątnej mniejszej niż 10” – był otwarty na pomysł stworzenia 7-calowego iPada. Być może jeszcze za jego życia inżynierowie Apple rozpoczęli pracę nad tego typu urządzeniem, albowiem jego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Wskazują na to liczne plotki pochodzące od dostawców części ze Wschodu, informacje, których źródłem są duże agencje prasowe, a nawet zdjęcia domniemanych obudów i etui dla 7-calowego iPada.

Wczoraj wieczorem w sieci pojawiły się zdjęcia aluminiowego tylnego panelu opatrzonego logo nadgryzionego jabłka. Jak się zapewne domyślacie, fotografie pochodzą z Chin, gdzie składane są wszystkie produkty Apple. Jeżeli są prawdziwe, możemy się spodziewać, że 7-calowy iPad wyglądem będzie przypominał większego brata. Przedstawiony na zdjęciach panel niewątpliwie został wykonany z aluminium i jest raczej matowy, niż błyszczący. Brakuje oczka aparatu cyfrowego, ale ponieważ część została opisana jako preprodukcyjna, istnieje możliwość, że w ostatecznej wersji iPada mini zostanie ono dodane.

Jak zawsze w przypadku plotek, na tę rewelację trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W Chinach bardzo łatwo dostać nieoryginalny towar. Istnieje szansa, że na tamtejszym rynku już są urządzenia mające imitować 7-calowy tablet Apple, a powyższe zdjęcia prezentują tylny panel jednego z nich. Sugeruje to chociażby brak oznaczeń na obudowie (informacja o pamięci, numer seryjny, etc).

via Engadget

Komentarze

 • Hidden

  Shocker.

 • Draganblz21

  Amelinium, tego nie pomlujesz! ;D

  • mobile4you

   Żeby zabarwić aluminium nie musi się go malować ;-)

   • Dawid

    wierz mi on nie mówił o aluminium aluminium :p

 • uze

  Odkąd SJ nie może się już osobiście wypowiadać, to już nic mnie nie zadziwi. Apple nadal chce istnieć na wizerunku Jobsa, więc nic dziwnego, że będą tłumaczyć jego wizje na nowo.

 • Johnykalesony

  Fake. Panoramiczny ekran.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona