Huawei P30 Pro

Teraz kupisz Huawei P30 Pro jeszcze taniej. W tej cenie to łakomy kąsek

Eksflagowiec Huawei ma na karku już ponad rok, ale nie wszyscy (z wiadomych powodów) będą zadawać sobie pytanie, co wybrać: Huawei P30 Pro czy może nowszego Huawei P40? Jeśli kogoś bardziej przekonuje zeszłoroczny model, to od teraz może go kupić w nowej, niższej cenie. Za takie pieniądze jest bardzo łakomym kąskiem.

Flagowe smartfony nierzadko nawet długo po premierze trzymają cenę na początkowym lub niewiele niższym poziomie, bowiem producentom (najwyraźniej) bardziej opłaca się w ramach jakiejś promocji dorzucić inny sprzęt niż obniżyć cenę samego urządzenia.

Czasami więc trzeba swoje poczekać, aby kupić upatrzony smartfon w atrakcyjnej/akceptowalnej dla siebie cenie. I od teraz Huawei P30 Pro jest właśnie w takiej dostępny.

Aktualizacja - 01.07.2020Cena smartfona poszybowała w górę – jest droższy niż jest mowa poniżej.

Huawei P30 Pro w nowej, niższej cenie

Kiedy smartfon debiutował w Polsce w marcu 2019 roku, kosztował na start od 3799 złotych (za konfigurację 6 GB/128 GB). Dla wielu, jeśli nie większości osób to zdecydowanie za duża kwota, jak na smartfon, nawet jeśli w momencie swojej premiery oferował niespotykane w innych flagowcach możliwości.

Huawei P30 Pro smartphone
Huawei P30 Pro (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

I mimo że od premiery Huawei P30 Pro minął ponad rok, to smartfon wciąż jest bardzo ciekawą propozycją nawet dla bardziej wymagających użytkowników. Nie można mu zarzucić nic poważniejszego, a szczególnie teraz, gdy jest dostępny w nowej, niższej cenie.

Niektóre sklepy, które są autoryzowanymi dystrybutorami urządzeń Huawei, w tym sieć Media Expert, obniżyły cenę eksflagowca marki do poziomu 2399 złotych. Mowa tu dokładniej o konfiguracji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, która kosztowała na start 3799 złotych (wariant 8 GB/256 GB jest natomiast dostępny za 2999 złotych).

Kup Huawei P30 Pro w nowej, niższej cenie

Gwoli ścisłości należy dodać, że model ten oferuje dostęp do aplikacji i usług Google (w tym płatności zbliżeniowych Google Pay), a do tego niedawno otrzymał aktualizację do EMUI 10.1, które przynosi dużo przydatnych, nowych funkcji (szczególnie jeśli ktoś korzysta z innych urządzeń tej marki).