Huawei P30 Pro

Teraz kupisz Huawei P30 Pro jeszcze taniej. W tej cenie to łakomy kąsek

Eksflagowiec Huawei ma na karku już ponad rok, ale nie wszyscy (z wiadomych powodów) będą zadawać sobie pytanie, co wybrać: Huawei P30 Pro czy może nowszego Huawei P40? Jeśli kogoś bardziej przekonuje zeszłoroczny model, to od teraz może go kupić w nowej, niższej cenie. Za takie pieniądze jest bardzo łakomym kąskiem.

Reklama

Flagowe smartfony nierzadko nawet długo po premierze trzymają cenę na początkowym lub niewiele niższym poziomie, bowiem producentom (najwyraźniej) bardziej opłaca się w ramach jakiejś promocji dorzucić inny sprzęt niż obniżyć cenę samego urządzenia.

Czasami więc trzeba swoje poczekać, aby kupić upatrzony smartfon w atrakcyjnej/akceptowalnej dla siebie cenie. I od teraz Huawei P30 Pro jest właśnie w takiej dostępny.

Aktualizacja - 01.07.2020Cena smartfona poszybowała w górę – jest droższy niż jest mowa poniżej.

Huawei P30 Pro w nowej, niższej cenie

Kiedy smartfon debiutował w Polsce w marcu 2019 roku, kosztował na start od 3799 złotych (za konfigurację 6 GB/128 GB). Dla wielu, jeśli nie większości osób to zdecydowanie za duża kwota, jak na smartfon, nawet jeśli w momencie swojej premiery oferował niespotykane w innych flagowcach możliwości.

Huawei P30 Pro smartphone
Huawei P30 Pro (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

I mimo że od premiery Huawei P30 Pro minął ponad rok, to smartfon wciąż jest bardzo ciekawą propozycją nawet dla bardziej wymagających użytkowników. Nie można mu zarzucić nic poważniejszego, a szczególnie teraz, gdy jest dostępny w nowej, niższej cenie.

Niektóre sklepy, które są autoryzowanymi dystrybutorami urządzeń Huawei, w tym sieć Media Expert, obniżyły cenę eksflagowca marki do poziomu 2399 złotych. Mowa tu dokładniej o konfiguracji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, która kosztowała na start 3799 złotych (wariant 8 GB/256 GB jest natomiast dostępny za 2999 złotych).

Kup Huawei P30 Pro w nowej, niższej cenie

Gwoli ścisłości należy dodać, że model ten oferuje dostęp do aplikacji i usług Google (w tym płatności zbliżeniowych Google Pay), a do tego niedawno otrzymał aktualizację do EMUI 10.1, które przynosi dużo przydatnych, nowych funkcji (szczególnie jeśli ktoś korzysta z innych urządzeń tej marki).