Niedobrze, subskrypcja HBO GO w Polsce może podrożeć | Tabletowo.pl

Niedobrze, subskrypcja HBO GO w Polsce może podrożeć

Dołącz do dyskusji 0

Nie lubię być zwiastunem złych wiadomości, ale jeśli lubicie HBO GO, to musicie się o tym dowiedzieć: mówi się o tym, że miesięczna opłata za dostęp do tego serwisu wzrośnie. Nieznacznie, ale jednak.

O spodziewanej podwyżce wspomina Presserwis. HBO GO chce podnieść abonament o 5 zł. Dałoby to kwotę 24,90 zł/mies. w porównaniu do obecnej ceny 19,90 zł/mies.

W październiku ubiegłego roku użytkownicy HBO GO ucieszyli się, gdy miesięczna opłata za korzystanie z serwisu spadła z 29,90 zł to 19,90 zł. Był to jednak czas, gdy na rynku działał jeszcze Showmax, który oferował dostęp do sporej kolekcji filmów i seriali za taką samą sumę pieniędzy. Jako że Showmax wycofał się z polskiego rynku z końcem stycznia bieżącego roku, a nic nie słychać o tym, by TVP udały się rozmowy dotyczące wykupienia serwisu, ryzyko związane z obecnością konkurencyjnej, niedrogiej usługi strumieniowania wideo w Polsce zniknęło.

Wobec takiego rozwoju wypadków HBO GO najwyraźniej chce skorygować cennik, tak by od każdego abonenta można było wysupłać tego piątaka więcej.

HBO nie odnosi się w żaden sposób do powyższych informacji, więc nie są one potwierdzone. Jednak jeśli rzeczywiście szykują się podwyżki, przynajmniej nie będziemy zaskoczeni.

Nowy abonament w Plusie, a w nim do wyboru HBO GO, Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie

źródło: Presserwis przez money.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona