fot. Pexels

Nowy abonament w Plusie, a w nim do wyboru HBO GO, Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie

Ponad rok temu, 14 lutego 2018 roku, Plus wprowadził do sprzedaży zupełnie nową ofertę abonamentową. Dziś operator poinformował, że 25 kwietnia do jego portfolio dołączy nowa opcja, w której klienci dostaną do wyboru dostęp do HBO GO, pakietu IPLA Polsat Sport Premium lub serwisu TIDAL bez dodatkowych opłat. Zmiany zajdą też w ofercie dla klientów biznesowych.

Nowy abonament w Plusie dla klientów indywidualnych

Do tej pory klienci indywidualni mogli wybrać jeden z trzech abonamentów: za 30, 40 lub 50 złotych brutto. W każdym otrzymywali m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz paczkę internetu 2 GB (30 złotych) lub 4 GB (40 złotych) lub nielimitowany transfer z lejkiem do 1 Mbit/s po wykorzystaniu 12 GB (50 złotych).

Reklama

25 kwietnia 2019 roku do sprzedaży wprowadzony zostanie abonament za 70 złotych brutto, w skład którego wejdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz nielimitowany internet z lejkiem do 2 Mbit/s po wykorzystaniu 24 GB, a także 120 minut połączeń międzynarodowych wychodzących. W dowolnym momencie klient będzie też mógł dokupić abonament na kolejną kartę za 45 złotych brutto.

Oprócz tego, abonenci dostaną do wyboru bezpłatny dostęp do jednej z trzech usług w cenie abonamentu: HBO GO, TIDAL lub pakietu IPLA Polsat Sport Premium, który umożliwi oglądanie na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz związanych z nimi specjalnych programów.

fot. Plus

Jeśli zaś chodzi o tańsze abonamenty, tj. za 30, 40 i 50 złotych, to w ich przypadku klienci będą mogli wykupić dostęp do HBO GO za 20 złotych miesięcznie i pakiet IPLA Polsat Sport Premium za 40 złotych miesięcznie.

Nowy abonament w Plusie dla klientów biznesowych

Operator informuje, że nowe warianty abonamentów pojawią się także w ofercie Plusa dla Firm. W opcji za 70 złotych netto miesięcznie klienci otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, nielimitowany internet z lejkiem do 2 Mbit/s po wykorzystaniu 30 GB oraz 240 minut połączeń międzynarodowych wychodzących do UE.

W cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy dostępne będą też (po aktywacji) wszystkie usługi dodatkowe, tj. Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny internet.

fot. Plus

Źródło: informacja prasowa