Rayman Legends za darmo w Epic Games Store (+ promocje na inne gry)

Jeśli podczas wyszukiwania najlepszych promocji na Black Friday znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam zajrzeć na stronę Epic Games Store. Oprócz specjalnej promocji na gry (o której trochę więcej na końcu), możemy tam znaleźć Rayman Legends i to całkowicie za darmo!

Reklama

Seria Rayman miała swoje wzloty i upadki, lecz do miana najlepszej części jednym z pretendentów byłoby właśnie Rayman Legends. Odsłona z 2013 roku to kontynuacja bardzo pozytywnie przyjętego Rayman Origins, który odświeżył nieco serię, wracając do jej początków. Tak więc odeszliśmy od grafiki 3D na rzecz przepięknej oprawy dwuwymiarowej, która mocno nawiązuje do Raymana z 1995 roku. Nad fabułą nie ma co tu się rozpisywać — tu gra się przede wszystkim dla świetnej rozgrywki, która zapewni Wam zabawy na długie godziny. Oprócz świetnej grafiki, warto zwrócić uwagę na nie mniej dobre udźwiękowienie. Gorąco polecam.

Reklama

Minimalne wymagania Rayman Legends prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows XP SP3 lub Windows Vista SP2 lub Windows 7 SP1 lub Windows 8 (wersje 32- i 64-bitowe),
  • Procesor: Intel Pentium IV @ 3,0 GHz lub AMD Athlon 64 3000 + @ 1,8 GHz,
  • Pamięć RAM: 2 GB,
  • Karta graficzna: nVidia GeForce 6800GT lub AMD Radeon X1950 Pro (256 MB VRAM z obsługą technologii Shader Model 3.0 lub lepszej),
  • Wolne miejsce na dysku: 6 GB,
  • Karta dźwiękowa z najnowszymi sterownikami zgodna z DirectX,
  • Dodatkowe uwagi: Wymagana klawiatura i mysz zgodne z systemem Windows, opcjonalnie kontroler Microsoft XBOX 360 lub inny zgodny.

Rayman Legends oferuje polskie napisy, ale niestety nie jest dostępny na sprzęcie z systemem macOS.

Rayman Legends możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gdy Rayman Legends zniknie 6 grudnia z darmowej oferty Epic Games Store, to udostępnione zostanie Jotun: Valhalla Edition, o czym naturalnie Wam przypomnimy.

Wspomnę również o tym, że na Epic Games Store trwają właśnie promocje z okazji Czarnego Piątku. W okazyjnych cenach dostępne są m.in. The Outer WorldsBorderlands 3, Metro Exodus czy Red Dead Redemption 2. Wszystkie przecenione gry znajdziecie w tym miejscu.

Grudniowe PlayStation Plus będzie obfitować w roboty i motory

Źródło: Epic Games Store