PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

Grudniowe PlayStation Plus będzie obfitować w roboty i motory

Jesteście zadowoleni?

Szykuje się średni miesiąc dla abonentów PlayStation Plus — przynajmniej tak wnioskuję po pierwszych opiniach. Wiemy już, co gracze opłacający usługę PlayStation dostaną na Mikołaja i wygląda na to, że chyba byliśmy w tym roku niegrzeczni. W ostatniej ofercie PS Plus w 2019 roku otrzymamy dwie dość różnorodne gry i jestem ciekaw, co o nich sądzicie, bowiem ja coś dla siebie znalazłem.

W listopadowym PlayStation Plus dostaliśmy dwie gry, mocno nawiązujące do odbywającego się w tym czasie Halloween. W nadchodzącym miesiącu otrzymamy tytuły dla fanów zarówno robotów, jak i motorów. Ciekawe, czy znajdziecie tu coś dla siebie?

Reklama

Titanfall 2

Miałem okazję kilka razy zagrać w Titanfall 2 i muszę przyznać, że ja ten tytuł przyjmę z otwartymi rękami. Mamy tu do czynienia z jedną z najbardziej niedocenianych gier Electronic Arts, która jest świetnym i oryginalnym shooterem wieloosobowym, lecz spokojnie, fani kampanii jednoosobowych też znajdą tu coś dla siebie.

Monster Energy Supercross

Drugą grą w zestawieniu jest tytuł skupiający się na zawodach supercross. Gra Monster Energy Supercross nie była najlepiej ocenianą grą w 2018 roku, ale dla fanów tego specyficznego sportu będzie to dobry prezent. Pytanie, jak dużo ich jest. Na plus z pewnością można zaliczyć ładną oprawę graficzną na silniku Unreal Engine 4. Sprawdzicie ten tytuł?

Gry będą dostępne do pobrania od 3 grudnia – wtedy też z oferty zniknie NiOh i Outlast 2.

Przypominam również, że od października funkcjonuje PlayStation Plus Rewards — program lojalnościowy dla subskrybentów PlayStation Plus, dzięki któremu możecie zdobyć zniżki m.in. na bilety do kina Helios, jak i mały upust na jedno zamówienie w serwisie Pyszne.pl. Oczywiście nadal wszyscy posiadacze PlayStation Plus mają dostęp do 100 GB chmury na zapisy z gier, dodatkowe zniżki w sklepie PS Store oraz inne dodatki, jak awatary i motywy z gier.

PlayStation Plus to od tej pory nie tylko gry – rusza program lojalnościowy dla graczy

Co sądzisz o grudniowym PlayStation Plus?

A czy Wy jesteście zadowoleni z grudniowej oferty PlayStation Plus? Dajcie znać w komentarzach i powyższej ankiecie!

Źródło: PlayStation.com