(fot. Twitter @Queliansanz26)

Google Pixel 4 na filmie reklamowym. Wśród nowości sterowanie gestami w powietrzu

Firmie Google będzie naprawdę trudno zaskoczyć czymś podczas premiery nowego smartfona z linii Pixel. Po pojawieniu się prawdziwych zdjęć Google Pixela 4, w internecie został opublikowany materiał wideo, który podobno będzie wykorzystany do promowania urządzenia.

Google Pixel 4 – kolejne potwierdzenie nowego wzornictwa

Użytkownik Twittera posługujący się kontem @Queliansanz26 wrzucił dziś post zawierający reklamę Pixela 4. Prawdopodobnie mamy do czynienia z materiałem promującym, który Google planowało wykorzystać tuż po premierze swojego nowego urządzenia.

Na wideo możemy zobaczyć wygląd nowego smartfona. Potwierdza ono wcześniejsze rendery, a także wspomniane we wstępie prawdziwe zdjęcia. Nad wyświetlaczem znajduje się dość szeroka ramka, który mieści przednią kamerkę, a także zestaw czujników. Na dole ekranu i po jego bokach ramki są już zauważalnie smuklejsze.

Na plecach umieszczona jest sporych rozmiarów kwadratowa wysepka, która kojarzy się z rozwiązaniem mającym trafić do tegorocznych iPhone’ów. Ma ona zawierać nowy moduł kamery zbudowany z dwóch obiektywów – 12 i 16 MP. Czuję, że Pixel 4 dostarczy fenomenalnych zdjęć, wynosząc możliwości aparatów montowanych w smartfonach na wyższy poziom. W końcu już przy jednym obiektywie smartfony Google potrafią wykonać jedne z najlepszych zdjęć na rynku.

Pixel 4 – nowa metoda obsługi, szybki Asystent Google i świetne zdjęcia nocne

Materiał przedstawia także wybrane funkcje Pixela 4. Widzimy nową metodę sterowania za pomocą gestów wykonywanych w powietrzu. Rozwiązanie, które oparte jest na projekcie Soli, pozwoli m.in. na zmianę odtwarzanego utworu bez dotykania wyświetlacza.

Na wideo pojawia się jeszcze Asystent Google, który ma szybko reagować na polecenia wypowiadane przez użytkownika. Ponadto, dowiadujemy się, że jedną z zalet Pixela 4 będzie wysoka jakość zdjęć wykonywanych w gorszych warunkach oświetleniowych.

Premiera nowych Pixeli już niebawem

Oficjalnej prezentacji Google Pixela 4 należy oczekiwać już w październiku. W związku z tym, że do premiery pozostało niewiele czasu, to teraz nastąpi wysyp przecieków, zdjęć i innych materiałów wideo. Niewykluczone, że prawie wszystkie informacje dobrze poznamy jeszcze przed pokazaniem Pixela 4 przez Google.

źródło: Android Police, Twitter (@Queliansanz26)