promocja Samsung Galaxy Note 20 Ultra Galaxy Watch Active w prezencie gratis za darmo
źródło: Samsung

Samsung teraz dorzuci ci Galaxy Watch Active do Galaxy Note 20 (Ultra)

Smartfony z serii Galaxy Note 20 są dostępne w Polsce od 5 sierpnia 2020 roku, natomiast sprzedaż regularna rozpoczęła się 21 sierpnia br. Równo miesiąc później startuje promocja, dzięki której po zakupie tegorocznego Notatnika klienci mogą otrzymać w prezencie smartwatch Samsung Galaxy Watch Active.

Reklama

Tegoroczne smartfony z serii Galaxy Note spotkały się z dość… mieszanym przyjęciem. Nie ulega wątpliwości, że Galaxy Note 20 Ultra 5G to flagowiec z najwyższej półki, który (mimo kilku wad) powinien spełnić oczekiwania swoich właścicieli. Z kolei Galaxy Note 20 jest częściej krytykowany niż chwalony przez – w ocenie dużej części konsumentów – nieszczególnie atrakcyjny stosunek ceny do tego, co oferuje. Popularności z pewnością nie przysporzy mu fakt, że od dziś modele Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ można kupić w jeszcze niższych cenach.

Galaxy Watch Active w prezencie do Galaxy Note 20 (Ultra)

Pierwszy „hype” na tegoroczne Notatniki już minął (czas zrobił, jak zawsze, swoje), dlatego Samsung zaczyna kampanię, mającą na celu zachęcić klientów do ich zakupu.

Jako że jest jeszcze za wcześnie na pierwszą obniżkę ceny (zresztą Samsung w przypadku flagowych smartfonów niechętnie się na to decyduje), postanowiono skusić klientów atrakcyjnym gratisem.

Osoby, które kupią smartfon z serii Galaxy Note 20 w okresie od 21 września do 4 października 2020 roku, będą mogły otrzymać w prezencie smartwatch Samsung Galaxy Watch Active. Nie dostaną go jednak „z rączki do rączki” – trzeba wykonać kilka kroków, aby móc się cieszyć gratisem.

promocja Samsung Galaxy Note 20 Ultra Galaxy Watch Active w prezencie gratis za darmo
źródło: Samsung

Po zakupie smartfona, najpóźniej do 7 października 2020 roku, należy go aktywować, tj. uruchomić z włożoną do niego kartą SIM polskiego operatora na co najmniej 5 minut i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members.

Od 21 września do 11 października 2020 roku we wspomnianej aplikacji trzeba wypełnić specjalny formularz i załączyć dowód zakupu smartfona – po jego pozytywnej weryfikacji, w ciągu 10 dni roboczych, Samsung wyśle smartwatch Galaxy Watch Active na podany przez klienta adres.

Producent zastrzega jednak, że liczba nagród w promocji jest ograniczona do 1000 sztuk (po 250 dla Galaxy Note 20 i Note 20 5G oraz 500 dla Galaxy Note 20 Ultra 5G).

Kup smartfon z serii Galaxy Note 20

Polecamy również: