smartphone Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 jeszcze mocniej staniał! Taką kwotę trochę łatwiej wyłożyć

Cena modelu Samsung Galaxy Note 10 stacza się po równi pochyłej. Smartfon nareszcie zaczął dynamicznie tracić na wartości, dzięki czemu wiele osób w końcu zdecyduje się na jego zakup.

Reklama

Smartfony z serii Galaxy Note 10 zaskakująco długo trzymały (wysoką) cenę. Dopiero w tym miesiącu Samsung zdecydował się na poważną obniżkę, bo o 500 złotych w przypadku obu modeli. Co ciekawe, miały one obowiązywać do najbliższej niedzieli, tj. 27 września 2020 roku, ale nieoczekiwanie pojawiła się okazja, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Samsung Galaxy Note 10 taniej o dodatkowe 500 złotych

Model ten kosztował na start 4149 złotych i jeszcze do niedawna trzeba było za niego zapłacić 3999 złotych. To dość sporo, jak na smartfon z 2019 roku z ponad rocznym stażem na rynku. Samsung zorientował się jednak, że po premierze serii Galaxy Note 20 wypadałoby wyprzedać resztki zeszłorocznych Notatników i obniżył ceny obu wersji (w podstawowych konfiguracjach) o 500 złotych.

Z 3999 złotych cena Samsunga Galaxy Note 10 spadła więc do 3499 złotych. To zdecydowanie ciekawsza oferta, choć dla wielu osób kwota ta wciąż mogła wydawać się wygórowana. Jeśli ktoś w związku z tym wstrzymał się z zakupem tego modelu, to okazuje się, że bardzo dobrze zrobił, bowiem…

smartfon Samsung Galaxy Note 10 smartphone
Samsung Galaxy Note 10 (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

W sklepie Media Expert Samsung Galaxy Note 10 8 GB/256 GB dostępny jest za 2999 złotych, co aktualnie jest najniższą ceną w oficjalnej polskiej dystrybucji. Sklep nie podaje jednak, do kiedy obowiązuje ta oferta. Nie są dostępne też wszystkie wersje kolorystyczne, a jedynie dwie: czarna i czerwona.

Kup Samsung Galaxy Note 10 w Media Expert

Co ciekawe, w Media Expert o kolejne 500 złotych obniżono też cenę Samsunga Galaxy Note 10+, ale w sklepie internetowym przy wszystkich wersjach kolorystycznych widnieje adnotacja, że należy ich szukać w sklepach stacjonarnych – przez internet nie da się żadnej zamówić.

Recenzja Samsung Galaxy Note 10