Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge od razu otrzymają aktualizację do Androida 7.1.1 Nougat

Samsung udostępnił posiadaczom Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge już czwartą betę Androida 7.0 Nougat (oczywiście mowa tu o tych, którzy biorą udział w testach). Dzięki jednemu z użytkowników dowiadujemy się, że Koreańczycy zaktualizują swoje flagowce od razu do wersji, oznaczonej numerkiem 7.1.1.

Reklama

Jak wszyscy doskonale wiemy, Samsung nigdy nie składa deklaracji, które dokładnie urządzenia i kiedy mogą spodziewać się aktualizacji do nowszych wersji systemu. Oczywiście niektóre modele, jak Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, to „pewniaki” – tym bardziej, że Koreańczycy przeprowadzają beta testy Androida 7.0 Nougat.

Nougatem jest jednak taka historia, że od jego debiutu w sierpniu, zdążyły pojawić się już dwie aktualizacje: 7.1, a potem jeszcze 7.1.1. Patrząc z tej perspektywy, wersja z numerkiem 7.0 jest już przestarzała i dlatego niektórzy posiadacze Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge mogli poczuć się zawiedzeni.

Na szczęście, Samsung miło zaskoczy, ponieważ tegoroczne flagowce od razu zostaną zaktualizowane do Androida 7.1.1 Nougat. O nowościach w wersji 7.1 możecie przeczytać TUTAJ, natomiast kolejna (czyli 7.1.1) przynosi ze sobą m.in. nową paczkę emoji, możliwość wysyłania GIF-ów bezpośrednio z klawiatury w wybranych aplikacjach oraz łatwiejsze dodawanie skrótów z programów na ekranie głównym.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: XDA-Developers przez SamMobile