Nie zdążyłeś się zapisać się do Galaxy Beta Program? Nic straconego, bo Samsung znów otwiera rejestrację dla Galaxy S7/S7 Edge

Beta testy Androida Nougat dla tegorocznych flagowców Samsunga ruszyły 9 listopada. Przy dobrych wiatrach, Koreańczycy powinni zamknąć fazę testów w połowie przyszłego miesiąca. Okazuje się, że to może być całkiem prawdopodobne, bo Samsung wznawia możliwość rejestracji. Przy zwiększonej liczbie testerów, którzy będą mieli szansę wyłapać wszelkie mankamenty w oprogramowaniu, cały proces może się przyspieszyć i finalna wersja – miejmy nadzieję – pojawi się jeszcze w tym roku.

Rejestracji – po raz kolejny – mogą dokonać mieszkańcy Wielkiej Brytanii, bo to właśnie tam koreańska firma postanowiła dać szansę tym, którzy w tzw. pierwszym rzucie nie zdążyli się zapisać. Teraz dostają oni już drugą sposobność na to, by ponownie spróbować swoich sił. Należy jednak pamiętać, że rejestracja wcale nie jest równoznaczna z dołączeniem do programu. Taką decyzję podejmuje producent i na pewno nie każdy się załapie.

Trzeba wspomnieć również o tym, że firma zdążyła już wypuścić aktualizację tego systemu, a nawet i kolejną, których zadaniem jest wyeliminowanie ewentualnych błędów, pojawiających się we wciąż niedopracowanym oprogramowaniu. Wygląda jednak na to, iż błędów nadal jest sporo, dlatego też potrzebna jest większa ilość testerów, którzy będą musieli pomóc firmie Samsung, w przygotowaniu jak najbardziej stabilnej wersji.

Pierwsza wersja beta najnowszego systemu Android wprowadziła sporo nowości, które w finalnej fazie będą zapewne wzbogacone jedynie o drobne poprawki. Czy Koreańczycy zdążą z aktualizacją do końca bieżącego roku? Miejmy nadzieję, że tak, chociaż najbardziej realny wydaje się początek 2017 roku.

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • Mikołaj Matuszak

  Czy ja wiem czy błędów jest sporo? Siedzę na 1 becie i wszystko śmiga lepiej niż na 6,0

  • kuleczka1983

   Gdyby było stabilnie, to byśmy już mieli finalną wersję ? Niektórzy producenci już wypuszczają Nougata, a Samsung znów zostaje trochę w tyle… Mam tylko nadzieję, że zdąży w tym roku. Oby, bo sama na to liczę i czekam ?

 • tom

  warto kupic jeszcze s7e? Czy czekac na mate 9pro s8?

  • Wektron

   Ja kupiłem S7 Edge 10 dni temu z kodem promocyjnym w Komputroniku i nie mam czego zarzucić temu modelowi (przesiadka z S6). Jakbym miał kupować S8, to na pewno nie po premierze, tylko pod koniec 2017 roku. :P Chociaż… mając S7 Edge nie potrzebuję nic nowego przez co najmniej najbliższy rok. :)

  • Mobilefan

   S7e to prawdopodobnie wciaz najleoszy smartfon na rynku. Na pewno aparat jest na jego korzysc, AOD, wyswietlacz i wodoodpornosc. Mate 9 pro bardzo podobny, wizualnie to front to 95% kopia note 7, wiec i do edge niezwykle podobny.
   Generalnie wszystkie flagowce sa do siebie bardzo podobne i roznia w-3 funkcjami.
   Cena podobna.
   Generalnie jesli nie korzystasz z tekiego sprzetu jak gear s2, gogli VR, kamer sferycznych czy sluchawek level pro, to nie ma wiekszego znaczenia co wezmiesz.

   • tom

    Dzięki za odpowiedź. Zadecyduje cena ;)

    • Mobilefan

     Zycze udanego uzytkowania:)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona