Flex Hero – możesz zostać ambasadorem Orange Flex i mieć za to profity

Jeśli użytkujemy Orange Flex, a do tego jesteśmy aktywni w sieciach społecznościowych, to możemy być dobrym materiałem na Flex Hero. Pomarańczowy operator poszukuje ambasadorów.

Orange szuka Flex Hero

Flex Hero to program ambasadorski, który umożliwia wybranym użytkownikom dzielenie się rekomendacjami w zamian za pakiet benefitów. Orange zapewnia, że wcale nie musimy być internetowymi celebrytami, żeby zostać zaliczeni do grona wybrańców. Wystarczy być aktywnym użytkownikiem Orange Flex i mieć dość ikry, by zainteresować Pomarańczowych swoją osobowością. Operator szuka ludzi, którzy czują się swobodnie, tworząc treści w internecie i mogliby podjąć się bycia „człowiekiem od opinii” w grupie swoich znajomych.

Człowiek wybrany na Flex Hero będzie swego rodzaju agentem Orange Flex w swojej sferze wpływów. Jego zadanie jest dość proste – chodzi o aktywne polecanie usługi subskrypcyjnej Pomarańczowych na swoim blogu, kanale YouTube czy w sieciach społecznościowych.

No dobrze, ale co w zamian?

Orange, za bycie społecznościowym ambasadorem marki Flex, oferuje:

  • subskrypcję najwyższego Planu w Orange Flex na 6 miesięcy
  • niezbędnik ambasadora z gadżetami od Flexa
  • 70 złotych za każdą osobę skutecznie zachęconą do dołączenia do Orange Flex

Oczywiście najwięcej na tego typu działaniach mogą zyskać te osoby, które już teraz mają sporą bazę polskich obserwatorów w sieciach społecznościowych – i pewnie głównie takie osoby zakwalifikują się do programu.

Jak można spróbować swoich sił jako Flex Hero? Taki status przyznaje samo Orange, na podstawie zgłoszeń, które można dokonywać na stronie flexhero.pl. Jeśli uważacie, że moglibyście podnieść rękawicę rzuconą przez Pomarańczowych, to… dlaczego nie?

Rekrutacja do Flex Hero potrwa do 11.04.2021. Regulamin akcji dostępny jest na stronie flexhero.pl.