3 darmowe gry w Epic Games Store Never Alone KID A MNESIA EXHIBITION Guild of Dungeoneering 4

Epic Games Store nie działa – trwa wielka awaria

Epic Games Store nie może narzekać na brak popularności. Powody do narzekań mają natomiast gracze, którzy zgłaszają problemy z dostępem do tej platformy.

Reklama

Epic Games Store nie działa – trwa awaria platformy

Jeżeli chcieliście skorzystać ze sklepu Epica i nie możecie tego zrobić, to niestety nie jesteście sami. Tysiące użytkowników zgłasza problemy z dostępem do tej platformy – wykres liczby raportów wystrzelił w ostatnich minutach w serwisie Downdetector.

Epic Games Store nie działa awaria 29.12.2021
źródło: Downdetector

„Na szczęście” Epic Games Store poinformował na swoim Twitterze, że już od godziny bada problemy z pobieraniem, instalowaniem i uruchamianiem gier z biblioteki.

Epic Games Store nie działa awaria 29.12.2021
źródło: @EpicGames

Pozostaje mieć zatem nadzieję, że problemy z działaniem platformy zostaną rozwiązane jak najszybciej, tym bardziej, że trwają one już od przynajmniej kilkudziesięciu minut. Użytkownicy są mocno niepocieszeni, że nie mogą korzystać z tego, co daje im Epic.

W komentarzach na Twitterze EGS niezadowoleni użytkownicy informują, że występują nie tylko problemy z pobieraniem, instalowaniem i uruchamianiem gier, ale też w ogóle z zalogowaniem się do platformy. U mnie akurat on nie wystąpił, ale być może jestem jednym z wyjątków – inni nie mają takiego szczęścia.

Epic Games deklaruje, że niezwłocznie poinformuje, kiedy tylko problemy zostaną rozwiązane – tysiące użytkowników czeka na to z niecierpliwością. Szczególnie że codziennie na tej platformie rozdawane są gry za darmo (dziś jest to Salt & Sanctuary).