Edge Sense w HTC U11 wzbogaci się o nowe funkcje | Tabletowo.pl

Edge Sense w HTC U11 wzbogaci się o nowe funkcje

Dołącz do dyskusji 0

HTC U11 z pewnością może być uznawany za innowacyjne urządzenie. To głównie za sprawą Edge Sense, a więc systemu aktywnych ramek, które umożliwiają użytkownikowi obsługę telefonu poprzez ich ściskanie. W sieci pojawił się film prezentujący kolejne funkcje tej technologii, co potwierdza informacje producenta o dalszych pracach nad tym rozwiązaniem.

Być może tegoroczny flagowiec pozwoli nieco odbić się finansowo tajwańskiemu koncernowi. Sprzedaje się on bowiem lepiej niż poprzednicy – HTC 10 i One M9. Urządzenie oczywiście oferuje bardzo dobre parametry, ale rzeczą, która dodatkowo przyciąga klientów, może być właśnie system Edge Sense, polegający na umieszczeniu w ramkach czujników rozpoznających nacisk.

Producent zapewniał, że rozwiązanie będzie rozwijane, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne. I faktycznie tak będzie, przynajmniej wierząc materiałowi, jaki pojawił się na oficjalnym koncie producenta w serwisie YouTube. O co wzbogaci się HTC U11?

Po pierwsze będzie to możliwość przybliżania widoku podczas korzystania z aplikacji Google Maps. Podobnie będzie można również „sterować” wyświetlanym na ekranie telefonu zdjęciem. Kolejną z nowości będzie możliwość kontrolowania widoku kalendarza i przełączania się pomiędzy nim. Osobiście wydaje mi się jednak, że najważniejszą i najbardziej praktyczną z nowości jest możliwość odbierania i kończenia połączeń. Ostatnią z nowości będzie możliwość zatrzymywania filmu odtwarzanego w YouTube.

Nie znamy konkretnej daty, w jakiej nowe funkcje zostaną udostępnione posiadaczom tajwańskiego flagowca. Można się jednak spodziewać, że nastąpi to już niedługo. Wiele wskazuje również na to, że to nie koniec zmian związanych z systemem Edge Sense. Tymczasem już niedługo na łamach Tabletowo będziecie mogli przeczytać recenzję HTC U11.

Źródło: Phandroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona