Digitimes: producentem kolejnego tabletu Nexus 10 może być... HTC - Tabletowo.pl

Digitimes: producentem kolejnego tabletu Nexus 10 może być… HTC

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Digitimes: producentem kolejnego tabletu Nexus 10 może być... HTC HTC Nowości Plotki / Przecieki

Tajwańskiemu koncernowi HTC na rynku tabletów nigdy nie wiodło się najlepiej. Na początku 2011 roku (trzy lata temu!!) poznaliśmy HTC Flyer (7″) i wersję z 4G – Evo View 4G, później HTC Jetstream (10,1″), który nigdy nie był dostępny w naszym kraju. I na tym tabletowa kariera producenta się zakończyła. Czyżby zamierzał wrócić? Z danych ujawnionych przez Digitimes wynika, że to właśnie HTC może odpowiadać za produkcję kolejnego tabletu Nexus 10.

Dotychczas tablety dla Google produkował Asus (dwie generacje modeli Nexus 7) oraz Samsung (Nexus 10). Z najnowszych wieści wynika, że koreański koncern może ustąpić miejsca tajwańskiemu HTC. Nie ma jednak żadnych konkretnych przesłanek ani dowodów, które by mogły to potwierdzić.

Warto jednak pamiętać, że plotki na ten temat nie wzięły się znikąd. HTC i Google współpracowali ze sobą przy smartfonie Nexus One, który zadebiutował w 2010 roku. Kto wie, może obie firmy postanowiły odnowić współpracę?

Na tym etapie trudno jednak potwierdzić powyższe informacje. Obie firmy, HTC i Google, milczą w tej sprawie i raczej szybko się to nie zmieni.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona