Debiut Androida Ice Cream Sandwich 11 października potwierdzony - Tabletowo.pl

Debiut Androida Ice Cream Sandwich 11 października potwierdzony

Tabletowo.pl Debiut Androida Ice Cream Sandwich 11 października potwierdzony Nowości Plotki / Przecieki

Nie tak dawno Samsung rozesłał do dziennikarzy zaproszenie na konferencję prasową do San Diego, na które zapraszano słowami: Join at Samsung Mobile Unpacked 2011 to get a look at what’s new from Android. Już samo to, plus fakt, że relacja wideo będzie dostępna na żywo na kanale Android w serwisie YouTube wskazywało nie tylko na premierę czegoś DUŻEGO (więcej tutaj) ale także na debiut Androida Ice Cream Sandwich. Informacja ta została przypadkowo potwierdzona.

W sieci pojawiło się coś, co nie powinno się w niej znaleźć do wtorku. Otóż na kanale Androiddevelopers na YouTube na wtorek (ten sam, 11 października) zaplanowano relację live zatytułowaną „Android ICS Launch„. Wszystko jasne, prawda?

Wiemy już, że premiera Androida Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce 11 października. Wiadomo także, że podczas wspólnej konferencji Samsunga i Google zaprezentowany zostanie smartfon Nexus Prime. Czy w San Diego poznamy także pierwszy tablet z najnowszą wersją systemu operacyjnego Google? A może hybrydę? Co prawda na ten temat na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji, jednak znając poprzednie poczynania Samsunga… jest to prawdopodobne.

Wszystkiego dowiemy się już we wtorek.

AKTUALIZACJA:

Premiera AICS została przesunięta, wciąż jednak nie wiadomo na kiedy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona