Hybrydowy tablet Samsunga na CTIA?

Kilka godzin temu pojawił się w sieci teaser, na którym Samsung sugeruje, że “nadchodzi coś DUŻEGO, o czym pisaliśmy w tym wpisie. Zagraniczne redakcje zabawiły się w Sherlocka Holmesa i doszukały się drugiego dna w filmie, który pozornie nie ujawnia nic poza sylwetką nowego smartfonu. Jednak przyglądając się mu bliżej można dojść do wniosku, że za nią kryje się cień – podłużny, cienki i charakterystycznie wyprofilowany. Czyżby tablet? To możliwe, szczególnie gdy mottem całego wideo promocyjnego są słowa:

“In everyday life, some things just go better together”

Wiecie już do czego zmierzam? Stare określenie “razem raźniej” może znaleźć zastosowanie także w przypadku tajemniczego urządzenia kryjącego się za smartfonem Nexus Prime we wcześniej wspomnianym filmie. Podczas premiery rewelacyjnego tabletu Asus Padfone, wielu Czytelników i internautów na całym świecie pozytywnie wyrażało się o pomyśle tajwańskiego producenta, który polegał na ujednoliceniu działania i funkcjonalności telefonu komórkowego i tabletu internetowego. Z tego powodu przypuszczenie, jakoby Samsung pracował nad własnym tego typu urządzeniem, brzmi nie tylko ekscytująco, ale również bardzo prawdopodobnie. Android Ice Cream Sandwich, system, którego premiera będzie miała miejsce w tym samym czasie, wniesie całkowitą fuzję oprogramowania Google na wszystkich urządzeniach weń wyposażonych. Jest to kolejna przesłanka wskazująca na rychłą prezentację hybrydowego urządzenia łączącego w sobie cechy tabletu i smartfonu ze stajni Samsunga.

Jeżeli smartfon będzie nosił nazwę Nexus Prime, jak powinien zostać ochrzczony tablet? Podzielcie się swoimi propozycjami w komentarzach!

via SlashGear

Komentarze

 • mlody79

  Nexus sandwich

 • jankov

  Fajnie byłoby gdyby Samsung użył tego giętkiego AMOLEDa, żeby ekran nie był płaski tylko właśnie po łuku. Jestem ciekaw jakby się czegoś takiego używało. Nie wspominając o tym, że byłby to chyba pierwszy taki telefon z niepłaskim ekranem dotykowym.

 • Wolf

  To bylby ciekawszy “transformer” od Asusa – Nexus “transformer” Prime:)

 • LogIn

  Przecież tam nic nie ma,.popatrzcie proszę na zaokrąglone rogi telefonu, ten czarny cień to “cień” swoją drogą to zapowiada się ładny telefon,.

 • Piotr

  NexTAB

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona