Ważne

Premiera Androida Ice Cream Sandwich przesunięta

android ice cream sandwich

Takiego biegu wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt. Kilka dni temu Samsung rozesłał do zagranicznych mediów zaproszenia na konferencję prasową organizowaną wspólnie z Google, jeszcze dziś rano data ta została niechcący potwierdzona – a tu nagle okazuje się, że została ona przesunięta na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Konferencja Samsung Mobile Unpacked “Google Edition” miała przynieść dwa wydarzenia: prezentację najnowszej wersji systemu operacyjnego Google – Android Ice Cream Sandwich oraz pierwszego smartfona Samsunga (Nexus Prime lub Galaxy Nexus), pracującego w oparciu o tą platformę. Niestety, 11 października nie doczekamy się ani systemu, ani nowego telefonu.

Firmy Samsung i Google zdecydowały się przesunąć premierę nowego produktu, mającego zadebiutować podczas targów CTIA. Stwierdziliśmy, że nie jest to dobry czas na prezentację nowego urządzenia. Szczegóły dotyczące konferencji prasowej, czyli nowa data i miejsce, w której ma się odbyć, zostaną ogłoszone wkrótce.

Żadna z firm nie podała powodu przesunięcia daty planowanej konferencji prasowej. Najprawdopodobniej jednak chodzi o uniknięcie ewentualności zbiegnięcia się w jednym dniu pogrzebu Steve’a Jobsa (termin jeszcze nie został podany) oraz konferencji Samsunga i Google.

Nowa data wydarzenia, do chwili pisania tego newsa, nie została ujawniona – spekuluje się jednak, że na premerę AICS nie będziemy musieli długo czekać – najwyżej do listopada. Jak tylko zostanie podana nowa data konferencji – na pewno Was o tym fakcie poinformujemy.

źródło

Komentarze

 • jankov

  Dobre posunięcie PR.

 • ja

  w necie już są filmiki z nowym samsungiem i ICS.
  Niestety nie wygląda to najlepiej… najgorszy znowu jest ten pasek na dole znany z honeycomba…nigdy się nie chowa i zawsze zajmuje część ekranu. O ile w tablecie dało się to przeżyć (choć wybitnie brzydki taki zawsze widoczny pasek jest np. w grach/filmach) to w wypadku małego ekranu telefonu wydaje się to całkiem chybionym pomysłem. MS ze swoim wysuwanym menu rozwiązał to dużo lepiej.

 • Tasma

  @ja
  Sa aplikacje chowajace pasek. Jedyny wymog to root.

  Co do przesuniecia terminu prezentacji stawiam na jakiegos buga w systemie. Gdyby chodzilo o termin pogrzebu Jobsa mozna by przesunac date o +/- jeden dzien, a tu jest mowa o listopadzie.
  Wszyscy pamietamy jak bylo z honeycombem. Google uslyszalo, ze bedzie IOS 5 i na chybcika potwierdzilo swoj system. Prawdopodobnie za szybko.

 • Lost

  Miło ze strony Erica, że wykazał się taką wrażliwością.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona