Samsung: something BIG is coming

tablet samsung

11 października 2011 roku – zwolennicy Androida mają nadzieję, że ta data na długo zapadnie w pamięci nie tylko im, ale także Apple czy Microsoftowi, ze względu na wydanie przez Google najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego – Androida Ice Cream Sandwich, który może zamieszać na rynku – przede wszystkim tabletów. Czy tak będzie, okaże się już za kilka dni. Tymczasem Samsung umieścił w sieci wideo zapowiadające, że “something BIG is coming“.

Koreański producent kolejny raz nie popisał się kreatywnością, gdyż hasło to używane jest praktycznie za każdym razem, gdy Samsung zapowiada swoją konferencję prasową z serii Mobile Unpacked (użyto go między innymi przed MWC 2011 w Barcelonie). Tym razem będzie to wydarzenie „Google Episode”, na którym Google pochwali się swoim AICS, a Samsung zaprezentuje pierwszego smartfona z tą wersją platformy, którym będzie nim Nexus Prime.

Ale kto wie czy Samsung nie planuje premiery jeszcze jakiegoś urządzenia – w tym tabletu. Wspomniane wideo (które możecie zobaczyć poniżej) niestety nie ujawnia, co producent ma na myśli. Tymczasem, sądząc po ostatnich posunięciach firmy (wydawaniu co chwilę kolejnych tabletów z różnymi przekątnymi ekranów i systemami), możemy się spodziewać także prezentacji tego typu urządzenia. Choć… bardzo możliwe, że pierwszy tablet z Androidem Ice Cream Sandwich będzie pochodził od Motoroli (z wiadomych względów).

Konferencja Samsunga w San Diego już 11 października. Wtedy wszystko stanie się jasne.

źródło

Komentarze

 • KanonierKa

  “najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego – Androida Ice Cream Sandwich, który może zamieszać na rynku”
  Taa, już namieszać miał poprzedni system 3x i jakoś nie za bardzo namieszał…

  • aaa

   Zamieszał, tylko powoli. :)

  • Katalizator

   Powinien być jakiś znak stop przy newsach o Androidzie dla fanbojow appla.

   • :)

    ale przeważnie jest wręcz odwrotnie, to androidowi nawiedzeńcy krążą po forach udowadniając wszystkim jaki to iOS jest do niczego a android super (mając za nic prawa logiki i kulturę dyskusji)… Użytkownicy Appla siedzą raczej cicha i cieszą się swoim sprzętem (oczywiście wyjątki też się zdarzają)

    • aix

     jak widać dwa posty poniżej ty należysz do tych co obrażają. Udziałowcy Apple jednak stwierdzili, że to iOS 5 jest kiepski i akcje spadły. Ciekawe kiedy wejdzie Galaxy S 2 do USA bo na razie Samsung nie nadąża z produkcją.

     • :)

      jakie akcje spadły? kto Ci takich bzdur nagadał?
      Wczoraj Apple zakończyło notowanie na niewielkim plusie, dzisiaj natomiast wciąż trwają i jak na razie jest +1.61%
      Natomiast bilans z ostatniego pół roku wygląda następująco:
      Apple: +12%
      dla porównania:
      Google: -13,5%
      Samsung: -7.4%

      P.S. którym to miejscu kogoś obraziłem bo jakoś sobie nie przypominam?

     • aaa
     • aaa

      Tutaj też wynika, że spadły: http://finance.yahoo.com/q/hp?s=AAPL&a=08&b=7&c=1984&d=09&e=5&f=2011&g=d – ale to takie drobne różnice. :) Jak przejrzeć jednak miesięcznie, to wygląda jakby własnie minęło Apple maksimum. Google zaś idzie bardziej sinusoidą, teraz jest dość nisko, na przełomie 2010/2011 było wysoko, wcześniej różnie. O ile dobrze to odczytuję. :) Współczuję tym, którzy z opierania się o to żyją (chociaż może to ciekawe zajęcie?).

 • Jurek

  Zobaczymy czy Android ICS to faktycznie cos wielkiego :)

  • :)

   na YT już są filmy z ICS, permanentna nuda, zero innowacji:/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona