smartfon Xiaomi Mi 11 Ultra smartphone
Xiaomi Mi 11 Ultra (fot. Tech Buff)

Jest data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra! Już za kilka dni Xiaomi Mi 11 przestanie być najlepszy

Już niedługo Xiaomi Mi 11 przestanie być najlepszym smartfonem w ofercie chińskiego producenta. Pojawiła się bowiem data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra – najnowsze high-endy marki zadebiutują za kilka dni!

Reklama

Jest data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra!

Xiaomi Mi 11 zadebiutował blisko trzy miesiące temu, zatem najwyższa pora, aby ustąpił miejsca innym smartfonom, jeszcze lepszym od siebie. I wkrótce to zrobi, ponieważ jest już znana data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra!

Na profilu Xiaomi Global na Facebooku opublikowano zapowiedź kolejnej konferencji, którą zaplanowano na najbliższy poniedziałek, 29 marca 2021 roku. Co więcej, event produktowy zapowiedział także chiński oddział Xiaomi, który już teraz ujawnił, że za kilka dni zostaną zaprezentowane modele Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra.

data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra
Data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra (źródło: Xiaomi Weibo)

Ciekawostką jest, że obie konferencje rozpoczną się o tej samej godzinie – 12:30 czasu polskiego (19:30 GMT +8). Można zatem domniemywać, że jest to data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra zarówno w rodzimych dla producenta Chinach, jak i na globalnym rynku.

Niewykluczone jednak, że Xiaomi Mi 11 Pro i Xiaomi Mi 11 Ultra nie będą jedynymi bohaterami poniedziałkowej konferencji chińskiej marki. Chodzą słuchy, że tego dnia mogą zadebiutować jeszcze przynajmniej dwie inne nowości: kolejny laptop oraz opaska Xiaomi Mi Band 6. Ta ostatnia, według jej producenta, firmy Huami, jest bowiem gotowa, więc nie ma przeciwskazań, żeby Xiaomi ją oficjalnie zaprezentowało. Tym bardziej, że dopełniło już niezbędnych formalności na europejskim rynku.

Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu wydawało się, że data premiery Xiaomi Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra to 30 marca 2021 roku, ale teraz wiemy, że producent zaprezentuje swoje nowe flagowce dzień wcześniej. To jednak świetna wiadomość, ponieważ oba modele zapowiadają się bardzo obiecująco, a w szczególności ich aparaty, zapewniające nawet 120x zoom, obok których znajdzie się dodatkowy wyświetlacz. Podczas prezentacji dowiemy się, w jakim celu Xiaomi go tam umieściło.