amsung Galaxy Unpacked 2022

Znamy datę najważniejszej imprezy Samsunga tego roku!

Już wiemy, kiedy dokładnie Samsung zaprezentuje nowe smartfony i tablety z rodziny Galaxy. Spodziewajcie się dużych emocji już za dwa tygodnie!

Samsung Galaxy Unpacked 2022

Do tej pory pojawiło się wiele dyskusji na temat daty konferencji Galaxy Unpacked Samsunga. Mogło je uciszyć dopiero oficjalne potwierdzenie ze strony samego producenta.

Samsung właśnie podał, że wydarzenie, na którym zostaną pokazane smartfony Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra odbędzie się 9 lutego. Transmisja całkowicie wirtualnej konferencji (bez publiczności i zaproszonych przedstawicieli mediów) rozpocznie się o godzinie 16:00 naszego czasu.

Telefony powinny być interesujące – wiemy, że różnice pomiędzy modelami będą znaczne. Najwyższa opcja bardziej przypominać będzie najlepsze konstrukcje z linii Galaxy Note niż Galaxy S. Jak wynika z powyższej zapowiedzi wideo, Samsung skupi się na fotograficznych możliwościach aparatów mobilnych sprzętów – zwłaszcza w warunkach gorszego oświetlenia.

Oprócz flagowych smartfonów, Samsung powinien ujawnić także inne urządzenia – tablety z serii Galaxy Tab S. Zapowiada się więc całkiem przyjemna prezentacja, która zaowocuje wprowadzeniem przynajmniej sześciu (Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8 Ultra) sprzętów z logo koreańskiej firmy. Kto wie, czego jeszcze się spodziewać?