Call of Duty

Call of Duty rozpoczyna 3. sezon. Zobacz, co przygotowali twórcy

Zarówno dla graczy Call of Duty: Modern Warfare, jak i Call of Duty: Warzone

Seria Call of Duty ma ostatnio naprawdę dobrą passę. Praktycznie każda nowa odsłona serii może pochwalić się znakomitymi wynikami, zaczynając od dobrze przyjętego Call of Duty: Mobile, poprzez świetnie oceniane zeszłoroczne Call of Duty: Modern Warfare, na bijącym rekordy popularności Call of Duty: Warzone kończąc. Te dwa ostatnie tytuły właśnie dostały masę nowej zawartości za sprawą nowego sezonu.

Coś o serii Call of Duty ostatnio głośno – rok temu Call of Duty: Modern Warfare podbiło serca graczy i recenzentów, na początku tego roku to samo zrobiło Call of Duty: Warzone, a tydzień temu informowaliśmy Was o premierze Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Dziś pora na kolejne dobre informacje prosto od Activision.

Co nowego?

Czas na przedstawienie nowości, jakie znajdą się w trzecim sezonie Call of Duty. Posiadacze Call of Duty: Modern Warfare dostaną na start trzy nowe mapy Talsik Backlot, Hovec Sawmill i Aniyah Incursion, zaś gracze Call of Duty: Warzone z pewnością ucieszy fakt, że do gry w końcu zawita długo wyczekiwany tryb z czteroosobowymi drużynami.

Co oprócz tego dostaną fani zarówno CoD: Modern Warfare, jak i CoD: Warzone? Nowe bronie: karabin SKS i pistolet Renetti, a także skórki do pojazdów oraz nowego operatora — Alexa.

W późniejszym terminie dodani zostaną kolejni operatorzy, nowe mapy wraz z nowymi trybami i kompletnie nowe uzbrojenie — wszystko jest przedstawione na poniższej grafice. Nowości w mniej więcej równym stopniu pokryją zarówno graczy płatnego Call of Duty: Modern Warfare, jak i darmowego Call of Duty: Warzone.

Call of Duty

Kiedy i gdzie?

Trzeci sezon w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone już się rozpoczął! Nowa zawartość jest już dostępna zarówno na PC, jak i na PlayStation 4 oraz Xbox One. Waga aktualizacji waha się od 12 GB do 16 GB, w zależności od platformy.

Gracie w Call of Duty: Modern Warfare lub Call of Duty: Warzone?

Źródło: YouTube, blog.activision.com