Gra Call of Duty: Warzone bije rekordy popularności!

A przy okazji Activision chwali się planami na przyszły rozwój gry

Minęło już kilka dni od premiery darmowego modułu battle royale do Call of Duty i moim zdaniem Activision może mówić o sporym sukcesie swojej produkcji. Gra została wstępnie bardzo dobrze przyjęta przez graczy, co udowadniają opublikowane przez twórców liczby — ogromne liczby. Przy okazji Activision podzieliło się kilkoma planami na przyszłość Call of Duty: Warzone.

Po pierwsze: 6 milinów graczy w zaledwie 24 godziny! Ta liczba naprawdę robi wrażenie, bowiem mało który inny tytuł (nawet darmowy) może się pochwalić tak dobrymi wynikami w tak krótkim czasie. Wiadomo, mamy tu do czynienia z bardzo znaną marką w świecie gier wideo (by nie powiedzieć, że nawet jedną z najpopularniejszych), a i multiplatformowość tego tytułu nie jest bez znaczenia. Nawet najwięksi giganci branży byliby zadowoleni z takich wyników — i przekonany jestem, że Activision świętuje pierwszy sukces Call of Duty: Warzone.

Moim zdaniem, jeśli wszystko dalej będzie rozwijać się w tak szybkim tempie, to już wkrótce będziemy mogli mówić o nowym liderze gatunku battle royale, za co ogromnie trzymam kciuki. Ponadto Call of Duty: Warzone cieszy się również ogromną popularnością na Twitchu czy YouTube, co także nie jest bez znaczenia w przypadku darmowej gry.

Twitch – 13 marca 2020 o godzinie 10:30 – Warzone nadal mocno bryluje nad innymi grami

Przy okazji Activision pochwaliło się dalszymi planami rozwoju gry — i zapowiada się, że jest na co czekać! Jak możemy przeczytać na stronie usatoday.com, twórcy są świadomi wielu błędów występujących w Call of Duty: Warzone i w pocie czoła pracują już nad załataniem swojej najnowszej gry. Ciekawe brzmi również fragment, w którym obiecują, że w niedalekiej przyszłości na mapie spotka się aż 200 graczy! Zapowiedziano także, że do gry trafią nawet pięcioosobowe zespoły — wszystkie nowości będą stopniowo wprowadzane do gry w nadchodzących miesiącach.

Poznaliśmy szczegóły Call of Duty: Warzone. Spora dawka nowości w gatunku

Przyczyniliście się do tak dobrego otwarcia Call of Duty: Warzone? Jak oceniacie tę grę?

Źródło: Twitter, usatoday.com