Bluboo też będzie mieć w ofercie smartfon z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem - Tabletowo.pl

Bluboo też będzie mieć w ofercie smartfon z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem

Dołącz do dyskusji 0

Obustronnie zakrzywione wyświetlacze trafiają pod strzechy: w swoich smartfonach wykorzystuje je nagminnie Samsung, ale raz zdarzyło się to też już Vivo (Xplay 5), BlackBerry (Priv) oraz Elephone (S7 i S7 Mini). Wkrótce na rynku pojawią się również propozycje od innych producentów: Xiaomi (Mi Note 2) i Huawei (Mate 9). Swoją szykuje także Bluboo.

Bluboo lubi korzystać z dostępnych nowinek. Niedawno zapowiedziano smartfon z podwójnym aparatem, a teraz Chińczycy pochwalili się, że do ich oferty dołączy też model z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem, który na rynek trafi jako Bluboo Edge.

Sercem nadchodzącej nowości ma być czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737 z układem graficznym Mali-T720 MP2, wspierany przez 2GB lub 3GB RAM (w zależności od wersji). Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow. Jeśli natomiast chodzi o sam ekran, to najpewniej będzie miał on przekątną 5,5 cala.

Bluboo zapowiedziało swoją obecność na targach Mobile Electronics Trade Show 2016 w Hong Kongu, które rozpoczęły się dziś i potrwają do piątku. Wkrótce więc Chińczycy powinni zaprezentować Bluboo Edge.

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona