Bluboo już szykuje swoją odpowiedź na iPhone’a 7 Plus

Wczoraj (nareszcie) Apple zaprezentowało (m.in.) iPhone’a 7 Plus. Co najmniej przez kilka następnych tygodni smartfon regularnie będzie wracać na tapet. Dziś mamy pierwszy przypadek. Otóż Bluboo zapowiedziało, że już szykuje swoją odpowiedź na ten model.

Jak się porównywać, to z najlepszymi – to jasne. Do tej zasady stosują się wszyscy – nie ma znaczenia, czy są to światowi potentaci, jak Samsung lub Huawei, czy mało znane globalnie marki, jak właśnie Bluboo. Producent zaledwie dzień po premierze iPhone’a 7 Plus zapowiedział, że już przygotowuje swoją odpowiedź na ten model.

Póki co, Chińczycy opublikowali jedynie grafikę, którą widzicie powyżej. Faktycznie, Bluboo Maya Dual ma mieć podwójny obiektyw aparatu, któremu towarzyszyć będzie pojedyncza dioda doświetlająca (w iPhone’ie 7 Plus jest ona poczwórna). Nieco niżej znalazł się natomiast okrągły czytnik linii papilarnych.

Przy takim zestawieniu trudno nie dopatrzyć się inspiracji smartfonem Apple. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to przełożenie na rzeczywistość koncepcji podwójnego aparatu w iPhone’ie 7 Plus, jaka pojawiła się w przeszłości. Zobaczcie i oceńcie sami:

iPhone 7 Plus

Na razie to wszystko, co zdradziło nam Bluboo na temat Maya Dual. Wkrótce jednak producent powinien podzielić się z nami kolejnymi informacjami.

Źródło: Bluboo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona