Ważne

Nareszcie wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi Note 2!

Nareszcie dowiedzieliśmy się, kiedy Xiaomi zaprezentuje Mi Note 2. Smartfon zadebiutuje za dosłownie kilka dni – 25 października, czyli w następny wtorek. Nie oznacza to jednak końca przecieków na temat tego modelu. Cały czas pojawiają się kolejne i ich wartki strumień wyschnie dopiero na kilka godzin przed oficjalną prezentacją.

Pierwsze z najświeższych doniesień dotyczy wyświetlacza, zastosowanego w Mi Note 2. Zgodne z wieloma przeciekami, ma być on obustronnie zakrzywiony i wykonany w technologii AMOLED. Jednak za jego produkcję nie odpowiada Samsung, a LG. Jest to pierwsze takie zamówienie, realizowane przez tego producenta i pierwszy owoc poczynionych niedawno przez niego inwestycji.

Drugi przeciek należy natomiast traktować z dużym przymrużeniem oka, ponieważ jest bardzo mało prawdopodobne, że pokryje się z rzeczywistością. A chodzi o to, że do sieci wyciekły zdjęcia oraz rendery smartfona z ultracienkimi ramkami wokół wyświetlacza. Co prawda dwie pierwsze fotografie mogłyby sugerować, że urządzenie naprawdę trafi na rynek (i to w dodatku jako Xiaomi Mi Note 2), ale najpewniej jest to tylko prototyp i nie trafi do masowej produkcji. A przynajmniej jeszcze nie teraz.

Aktualizacja:

Jak się można było spodziewać, właśnie pojawił się kolejny przeciek na temat Xiaomi Mi Note 2, a dokładniej mówiąc, dotyczący jego prawdopodobnej ceny. Wcześniej mówiło się, że smartfon ma kosztować 4000 juanów. Tymczasem widoczna poniżej grafika sugeruje, że jego zakup będzie się wiązał z wydaniem aż 5699 juanów, czyli równowartości około 3400 złotych! Sprzedaż podobno ma ruszyć 1 listopada, czyli tydzień po premierze.

xiaomi-mi-note-2-cena

Źródło: MyDriversMyDrivers przez Android Headlines, Xiaomi Today, GizmoChina, GizmoChina, AndroidPure

Komentarze

 • Kewin Karlos

  Świat nie jest jeszcze gotów na Xiaomi w tej cenie ;)

 • esior

  Jeśli tak rzeczywiście wygląda, to mogą za niego krzyczeć ile chcą. Chętni się znajdą.

 • DEMO

  Już wyobrażam sobie jak rozhisteryzowane Chińczycy sprzedają swoje Iphon-y za pół ceny, aby dołożyć i kupić na reszcie prawdziwy ekskluzywny telefon – Xiaomi Note 2

 • max

  Ja pie….., chińczyk za 3400… co to się dzieje normalnie? Czekam jak jeszcze Galaxy S8 będzie u nas na starcie za 4000.

  • Kewin Karlos

   3400 nie uwzględnia kosztów utrzymania chińskiej rodziny (marża) i budżetu III RP (VAT). W Posce legalnie, czy nie, będzie nieco droższy.

  • cukru

   Przecieki na pewno mają rację, trzeba już brać kredyt.

 • Piotr Penczek

  Myślę że jeśli wniesie coś nowego na rynek. Będzie miał skaner tęczówki ultradźwiękowy skaner odcisku i bardzo dobre aparaty myślę że będzie wart swej ceny. Jeśli faktycznie będzie bez ramek to dla mnie to żadna rewolucja. Zaś jeśli będzie ładny bo na to ludzie teraz patrzą to będzie jego kolejny plus. Nikt już nie chce nosić cegły z wypasiony sprzętem w środku…

 • sxs

  W tej cenie to będzie tak samo jak Vivo Xplay 5 Elite… Co z tego że w swoim czasie był (niby) najlepszy na świecie, co z tego że miał zagięty obustronnie ekran… Z tą (wysoką) cenaąi mało znaną marka nie miał szans…. Tak samo może być z Xiaomi w cenie Iphone 7….

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona