Poznajcie najważniejsze funkcje BlackBerry Priv – być może i Wy powierzycie mu to, co dla Was najważniejsze

BlackBerry Priv już niedługo zacznie trafiać w ręce pierwszych klientów, więc producent stara się przekonać do swojego najnowszego urządzenia jak najwięcej użytkowników. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden mały szczegół – od sukcesu rynkowego smartfona może bowiem zależeć przyszłość koncernu.

BlackBerry, dla mniej zainteresowanych pierwszym w portfolio modelem, który działa w oparciu o system operacyjny Android, przygotowało film, przedstawiający jego najważniejsze funkcje:

Obcowanie z Priv ma dostarczyć użytkownikom całkowicie nowe doświadczenia, m.in. dzięki BlackBerry Hub, czyli miejscu, gdzie znajdą się wszystkie wiadomości z różnych kanałów komunikacji (SMS, e-mail, serwisy społecznościowe) i widgety w oknach pop-up, uruchamiane przez pojedyncze przeciągnięcie po ekranie.

Film zwraca też uwagę na idealne połączenie formy i funkcjonalności smartfona,  który wyposażony jest w dwustronnie zakrzywiony, 5,4-calowy ekran o rozdzielczości QHD (1440×2560) i zagęszczeniu pikseli na poziomie 540 ppi, wysuwaną klawiaturę, mogącą służyć również za touchpad, najlepszą w swojej klasie wirtualną klawiaturę z bardzo intuicyjnym mechanizmem przewidywania słów, akumulator o “kolosalnej” pojemności 3410 mAh, zapewniający 22,5 godziny pracy na pojedynczym ładowaniu, 18 Mpix aparat (matryca autorstwa Schneider-Kreuznach) z podwójną, dwutonową diodą doświetlającą LED, umożliwiający robienie zdjęć o “olśniewającej” jakości i nagrywanie filmów w 4K przy 30 klatkach na sekundę oraz aplikację DTEK, pomagającą zachować wysoki poziom bezpieczeństwa danych użytkownika.

BlackBerry naprawdę się postarało i klarownie przedstawiło najważniejsze cechy swojego urządzenia. Na tym jednak nie kończy. Na drugim stworzonym przez siebie filmie stara się przekonać, że wszystko, co dla nas najważniejsze, możemy trzymać na Priv. Każdemu zależy na tym, aby to, co dla niego najbardziej się liczy było bezpieczne. Jest to przywilejem, a ten smartfon potrafi to wszystko zapewnić. Zobaczcie sami:

BlackBerry zrobiło kawał naprawdę dobrej roboty przy obu filmikach. Myślę, że pomogą one wielu niezdecydowanym przekonać się do zakupu Priv.

Źródło: Oficjalny kanał BlackBerry na YouTube

Komentarze

 • Bartoosh21

  Gdybym nie byl juz zdecydowany na zakup czegos od Huawei/Honor to bralbym pod uwage BB.. Ciekawy smartphone.. W koncu cos nowego, innego..

 • Funky666

  “Najlepsza w swojej klasie wirtualna klawiatura” zaczyna każde słowo wielką literą

  • Ee jak widać to user kliknął duże T i dopiero wtedy się pojawiła reszta proponowana? :P

 • kamil791

  Kurde tyle czekania i Andek ?, dobrze ze wychodzi Lumia 950 będzie alternatywa dla androida, Microsoft robi to co powinno było zrobić BB mianowicie sprzęt dla biznesmenów. A tryb Pc to strzał w 10.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona