Ruszyły beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7. Na razie w Wielkiej Brytanii - Tabletowo.pl

Ruszyły beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7. Na razie w Wielkiej Brytanii

Dołącz do dyskusji 0

Od kilku tygodni mówi się, że Honor 7 jako pierwszy przedstawiciel tej marki otrzyma Androida 6.0 Marshmallow. Zanim jednak to nastąpi, najpierw czas na beta testy nowej wersji oprogramowania. Taką możliwość dostali właśnie mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że mamy już początek grudnia, a pod koniec października Xi Zhao, marketingowiec z Honora, zapewnił, że chętni użytkownicy będą mogli wziąć udział w beta testach jeszcze/już w listopadzie. Termin, jak widać, nieco się przesunął. Jednak w końcu ruszyły zapisy, więc pierwsi szczęśliwcy powinni otrzymać Androida 6.0 Marshmallow dla swoich Honorów 7 w ciągu kilku najbliższych dni.

Tabletowo.pl Ruszyły beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7. Na razie w Wielkiej Brytanii Aktualizacje Android Huawei Krótko Smartfony

Pozostaje pytanie, kiedy polscy posiadacze tego modelu dostaną możliwość przetestowania najnowszej wersji systemu operacyjnego Google. Wydaje się, że jeśli nie nastąpi to wkrótce (czyt. w ciągu dwóch-trzech, maksymalnie czterech tygodni), to wątpliwe, że w ogóle tak się stanie. Od lutego bowiem ma ruszyć proces aktualizacyjny dla pierwszych Honorów, więc wbrew pozorom pozostało już bardzo mało czasu. Oczywiście, jeśli Polska znajdzie się wysoko na liście ustalającej kolejność udostępniania Androida 6.0 Marshmallow.

Źródło: @UKHonor

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona