Ważne

Beta Androida 6.0 dla Honora 7 jednak już w listopadzie

Honor 7 jest aktualnie jednym z ciekawszych 5,2-calowych smartfonów, jakie można kupić w cenie do 1700 złotych. Jest jednak sporo osób nim zainteresowanych, które obawiają się o wsparcie w postaci ewentualnych aktualizacji systemu. Tymczasem Huawei ujawnił, że już wkrótce wypuści betę Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7.

Xi Zhao, marketingowiec z Honora, zdradził, że w ciągu miesiąca, czyli w listopadzie, dla zainteresowanych zostanie udostępniona wersja beta najnowszej odsłony googlowskiego oprogramowania dla Honora 7. To świetna wiadomość zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje, które zakładały wypuszczenie bety w… styczniu 2016 roku, a wersji finalnej do 30 dni później.

Wiele zatem wskazuje na to, że Honor 7 będzie mógł się cieszyć z Androida 6.0 Marshmallow wcześniej niż się tego spodziewaliśmy. Osobiście mam taką nadzieję!

Tymczasem warto przypomnieć listę urządzeń Huawei, które mają otrzymac aktualizację do Androida 6.0: P8, Mate 7, Mate S, P8 Lite, P8 Max, G7, G7 Plus oraz G8. W przypadku marki Honor będą to: 7, 6 Plus, 6, 4X, 7i, X2 oraz Play 4C.

źródło: androidcentral

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona